1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Spre vanzare cateva angeboate

Discussion in 'Alt tip de publicitate' started by bonko, May 6, 2017.

1. bonko

bonko Membru Senior

Zac prin casa si m-am gandit sa scap de ele:

- Ugreen USB 3.0 hub, am doua bucati iar una nu-mi mai trebuie, este nou, nefolosit;
    - SD/SDHC/SDXC/MMC Flash Memory card to SATA Adapter, nu stiu daca l-am folosit o saptamana;
    - gantere fitness: o pereche gantere, o bara lunga, 4 discuri x 2.5 kg, 4 discuri x 1.25 kg; sunt prafuite, le vand numai "pachet"
    - Nikon Coolpix AW 100 Camo - il am de cativa ani, il luasem pt turele de bicicleta la munte insa nu l-am mai folosit pt ca are un sezor mic si nu-mi place cum ies pozele; nu e lovit, arata si functioneaza ireprosabil. Il vand impreuna cu cablu de date, incarcator + un toc Nikon.

Cine vede ceva ce-l intereseaza imi spune si ofera cat crede ca ar fi potrivit.
    Trimit doar prin curier iar ganterele le dau doar daca vine dupa ele.

Attached Files:

Last edited: May 6, 2017
  2. SCViper

SCViper Membru Senior

Vreau eu hub-ul, dar sincer nu stiu cat sa ofer pe el. 30 RON e ok? Bucuresti sau alt oras?

3. bonko

bonko Membru Senior

E ok, București.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

4. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

O idee de pret pentru camera? Cat de rezistent la zgarieturi este geamul de la obiectiv? Crezi ca poate fi tinut fara husa/toc intr-o geanta medie in care stau si alte lucruri (dar nu chei sau alte obiecte contondente) fara sa se zgarie obiectivul? In rest se poate zgaria, nu ar fi asta o problema.

5. bonko

bonko Membru Senior

ma gandeam la 350 lei, am vazut ca se vinde cu 600 - 700 lei. obiectivul este oarecum "ingropat", nu cred ca sunt astfel de probleme.
    in plus, il poti pune in tocul pe care ti-l dau si care e destul de slim.

6. Cosmin_C

Cosmin_C melomaniac

OK, multumesc pentru informatii. Ma gandeam sa o tin fara toc pentru viteza in folosire. O sa ma gandesc daca chiar am nevoie de acest tip de gadget, daca ma decid te contactez prn PM. Intre timp daca o vrea altcineva s-o cumpere fara retineri, nu e rezervata or somethin'. :smile:

7. hulubei

hulubei questionable intruder

Ganterele pe la ce pret, si intreb imediat apoi pe acasa daca exista real interes pentru utilizare sau pentru sters de praf numai.

8. bonko

bonko Membru Senior

Ganterele și hub-ul usb le-am vândut, au mai rămas doar aparatul foto (300 lei) si adaptorul.

Last edited: May 10, 2017