Socket 775: Mobo+CPU+Cooler+memorii

war4peace

Membru Senior
În câteva zile o să am disponibil spre vânzare următorul kit:
- Mobo: Gigabyte P35 DS4 rev 1.1, bulk (adică fără manuale and stuff). Preţ: 190 RON
- CPU: E6750, TDP 65W, super-stabil la 3.2 GHz fără creştere de voltaj, stabil la 3.46 GHz, a stat aşa un an şi după aia am primit un blue-screen, l-am redus la 3.2 GHz, sincer nu cred că era BSOD de la Overclocking dar mi-a fost lene să stau să testez. Preţ: 140 RON.
- Cooler: Scythe Ninja 1, bulk (fără extras). Preţ: 50 RON
- Memorii: 8 GB DDR2 800, adică 4x2 GB, sunt identice, marca îmi scapă acum (Kingmax?), stabile la 900 MHz fără creştere de voltaj. Preţ: 250 RON.

Prefer să le dau pe toate la pachet, cu bonus un GeForce 7200 low-profile cu răcire pasivă (ceva de genul ăsta), la 600 RON.
Alte bonus-uri: predare personală oriunde în Bucureşti, ajutor la montare, teste, etc.
Membrii mai vechi (3 stele şi mai sus) au prioritate.
 
CPU şi memorii rezervate pentru maxu.

Se mai adaugă o imprimantă multifuncţională HP F2180, cu cartuşele uşor uscate (adică pot fi curăţate şi reumplute). Vine cu cartuşe HP 21 (black), HP 22 (color), HP 58 (photo) şi cred că mai am un HP 22 de rezervă. Cartuşele sunt originale, pot fi reîncărcate. Preţ: 140 RON.
 
CPU+RAM vândute. Rămân placa de bază, cooler-ul şi multifuncţionala. Preţ bulk: 350 RON (toate) sau separat la preţurile de mai sus (190/50/140).
 
Back
Top