Gălăgie în sufragerie

Stai linistit, ca si eu injur, insa macar la mine achizitia a fost acum vreo 8 luni, acum noste produse faine si mai scumpe au ajuns la acelasi pret. :goofy:
Ia-ti boxe totusi, merita aprobare pentru derogare de la buget. :tongue:
 
Eu zic Dali, Mission sau Heco si puterfixer intelege Magnat. :biggrin: Exista un motiv pentru care acel producator nu era pe lista...

Mission ar fi alegerea mea. Eventual poti lua doar fronturile acum, ca si la o pereche de boxe sunt reduceri semnificative. Astea sunt micute si bune: https://www.avstore.ro/boxe/mission-mv-6-black/
Sau de la Emag mai ieftine cu 20 de lei: http://www.emag.ro/pereche-boxe-pasive-mission-mv-6-negru-mh-009421-00a-bf14/pd/DWZNGBBBM/
Sau modelul ceva mai mare si mai potent: http://www.emag.ro/pereche-boxe-pasive-mission-mv-8-negru-mh-009521-00a-bf14/pd/DB1NGBBBM/
 
Mă scuzi, n-a fost cu intenție. Memoria nu mai e ce-a fost, să țin minte branduri de care nu m-am mai împiedicat... :biggrin:

Ochii văd, inima cere, oferta e bună, să văd cum fac cu bugetul. Știi cum e, mi-au rămas prea multe zile la sfârșit de salariu :biggrin: Luna viitoare mai am de plătit și agenția de organizat nunta, DJ-ul, fotograful, restaurantul, croitorul, pantofii... Eheeeei, dragii moșului, în ce m-am băgat :biggrin:
 
Mersi :smile: Dar în vremurile astea se zice „să fie într-un sas bun” :biggrin:

Acum stau să mă gândesc că am dat ok-ul fără să clipesc la costumul de ginerică făcut la comandă la un preț aproximativ egal cu un set din ăsta de boxe. Ori boxele îmi vor da cu mult mai multe ore de utilizare plăcută decât costumul. Not fair :biggrin:
 
Da, ca acum e un subtirel. :biggrin: De fapt nu stiu, poate a mai slabit de cand l-am vazut eu, dar la cat era atunci nu prea putea s-o mai ia mult in sus. :biggrin:
 
Mersi :smile: Dar în vremurile astea se zice „să fie într-un sas bun” :biggrin:

Acum stau să mă gândesc că am dat ok-ul fără să clipesc la costumul de ginerică făcut la comandă la un preț aproximativ egal cu un set din ăsta de boxe. Ori boxele îmi vor da cu mult mai multe ore de utilizare plăcută decât costumul. Not fair :biggrin:
Lasa ca boxele nu le iei cu tine in mormant. Cu costumul e alta poveste. :biggrin: Casa de piatra! Si soacra cu sanatate de otel. :biggrin:
 
Deocamdată am evitat la limită să dorm pe preș, la vestea cumpărării boxelor... Era să fie niște gălăgie aseară fără boxe :biggrin:

Amu întrebare: pot folosi floorstanderele pentru rear ßi bookshelf-urile pentru front? Că n-am stative de bookshelf-uri să le ridic de pe pardoseală de lângă canapea.
 
Stative se pot cumpara daca nu ai :biggrin: este un tip bibi pe CG care face la comanda, 100 RON 2 bucati. Sau le poti prinde pe pereti.

Chestia e ca in spate sunt foarte putine efecte speciale la filme, baza e in fata, deci strici orzul pe gaste. Iar daca mai vrei uneori muzica ce faci, asculti pe cele mici sau pe cele mari cu muzica din pupa?
 
Binie, să-i dau măsuri lu' bibi atuncea. Că 300 și ceva de lei pe un suport de brand nu dau - mă ostracizez singur pe preș pentru o dumă de-asta.
 
Eu mi-am cumparat Sonorous SP 100, pt ca mi-a fost lene sa mi le fac singur sau sa le iau de la bibi. Nici sa nu va ganditi sa dati banii pe asa ceva, de abia le-am putut sa le fac sa stea in picioare... (Nu mai spun ca au venit cu componente lipsa, am facut retur la primul set, trebuia sa-mi dau seama ca ceva nu e in regula, dar asa e cu piticii... )
 
La mine a fost zguduială în sufragerie... :hihi: S-a simțit serios la Brăila. Crustal, oarecum atipic pentru Vrancea. Să ne ferească Domnul de cel de adâncime, care va urma cândva și care va avea caracteristicile celui din 1940... Aferim!
 
Saculeti de nisip aveti voi in cap. :tongue: Eu nu folosesc asa ceva, am deja boxe de 31 kg cu baza latita. La cutremur m-am tinut de noul televizor extraplat de 55 inch, care are picior de otel deci se misca putin cam usor la probleme d-astea curtemuratoare. :biggrin:
 
Back
Top