Evenimente IT&C

Discussion in 'Hobby-uri, artă, cultură, știință' started by Gabriela, Oct 10, 2013.

1. Gabriela

Gabriela Dominion Sugar daddy

Mozilla prin universități - prezentări diverse plus oportunități de internship/recrutări. Azi ajung și la București, orele 14:00-16:00 la EC105, Facultatea de Automatică și Calculatoare (UPB). Facebook event.

DefCamp2013 văd că mai e lăudat pe ici pe colo. Speakers. Evenimentul are loc pe 29 noiembrie 2013 în București, la Crystal Palace Ballrooms. Biletele costă €20 pentru studenți și €40 preț normal până pe 20 octombrie, respectiv €25 și €50 după.

2. maxu

maxu Membru Senior

Faza de la Schedule "Soon will be updated" imi aduce aminte de un contract cu o firma "care si-a demonstrat intentia de a isi constitui activitatea intr-o forma juridica potrivita scopului acestui contract" :smile:

3. korby

korby The Cleavemaster Sugar daddy

Luni o să particip la o prezentare Intel & MS. Aveţi întrebări la care vreţi răspuns? :goofy:

4. miahi

miahi Wizzard Sugar daddy

Păi ce temă are prezentarea? Că dacă ei prezintă noile Surface și tu întrebi de Xeoane și terminarea suportului extins la Win XP, n-o să îți răspundă nimeni :smile:.

5. korby

korby The Cleavemaster Sugar daddy

Core gen. 4, sisteme 2 in 1, tablete, ultrabook-uri, Win 8.1 şi, evident, terminarea suportului pt. Win XP. :smile: Astea ca subiecte principale.

6. Neo

Neo Motan agresif Sugar daddy

Întreabă când apare un Windows decent :smile:

7. Gabriela

Gabriela Dominion Sugar daddy

Stallman în Cluj (6 iunie) și București (7 iunie).

Nu știu în ce condiții se poate participa, aștept să văd ce-mi răspund.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice