1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Donez CD-uri Mechwarrior 4 Mercenaries

Discussion in 'Alt tip de publicitate' started by Foxter, Jun 12, 2007.

Thread Status:
Not open for further replies.
  1. Foxter

Foxter Membru Senior

Poate mai e interesat cineva de joculetul asta. Daca nu, va ajunge ori la cineva pentru care "e prea vechi" ori la gunoi.

2. Bila

Bila Membru Senior

Faci si upload? Ultimul Mechwarrior pe care l-am vazut cred ca era 2, nu m-a interesat atunci dar cred ca e distractiv pentru copii (ok, unele genuri de copii :biggrin: ).

3. Marius '95

Marius '95 Membru Senior

Le iau eu daca nu le vrea nimeni altcineva.

4. Foxter

Foxter Membru Senior

Uite aici o descriere a jocului.

@Marius '95
    Esti bucurestean sau macar stai in Bucuresti ? Sa discutam mai detaliat pe messenger. Yahoo ID = l70_panther

5. Rabbit

Rabbit Nebun

Jocul e freeware sau asistăm la piraterie pe faţă?

6. Foxter

Foxter Membru Senior

Nu raspund la provocari.
    PS: Rog un moderator sa stearga topicul.

7. bausto

bausto The year of grace, 2007

Foxter, nu vad unde e "provocarea" aici. Intrebarea e simpla si mi se pare de bun simt. Sunt destule jocuri care devin freeware dupa un timp. Altfel, nu vad de ce nu s-ar putea discuta problemele delicate pe privat :wink:.

8. Foxter

Foxter Membru Senior

Nu raspund la provocari = acelasi lucru cu invocarea unui amendament american folosit cand cineva nu vrea sa raspunda pentru ca raspunsul lui l-ar incrimina.:biggrin:

Am rugat un moderator sa stearga topicul, pentru ca forumul XF sa nu aiba de suferit din cauza acestui thread.

LE:
    CD-urile au fost donate. Threadul se poate inchide/sterge.

Last edited: Jun 14, 2007
Thread Status:
Not open for further replies.