1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cumpăr telecomandă pentru Microlab SOLO 6C

Discussion in 'Cumpăr hardware' started by maxu, Aug 11, 2014.

1. maxu

maxu Membru Senior

Adică asta:

A mea a dispărut după mai multe mutări.
    Ofer cât e nevoie, numai să găsesc.

2. Jaffar

Jaffar Wizard

Eu am fix la fel la Solo 7c. Nu prea mai am nevoie de ea, ca am facut bypass la amplificarea lor. Sa o caut, si vorbim, eu incepand de maine pana pe 25 sunt in concediu, adica departe de Bucuresti.

3. maxu

maxu Membru Senior

25 sa fie!

4. Quark

Quark zis şi Brucan

O rugaminte: dupa ce o iei da-mi-o si mie o zi sa-i citesc codurile. O iau si o aduc inapoi de la locul stiut. :love:

5. puterfixer

puterfixer Administrator

Cred că e momentul să schimbăm custom title-ul lui Q în „hecăr de telecomenzi” :lol:

6. Thor

Thor Membru Senior

"Remote whisperer"

maxu likes this.
  7. Quark

Quark zis şi Brucan

Alternativa ar fi fost sa umblu cu 5 telecomenzi simultan. Am sapat putin, am gasit ce trebuia, acum am o singura telecomanda cu care umblu la toate sculele (FARA aer conditionat, acolo sunt alte standarde). Ideea e ca nu am in biblioteci nimic de la Microlab.

8. maxu

maxu Membru Senior

In speranta ca Jaffar s-a mai apropiat nitel de Bucuresti.. buna dimineata :smile:

9. Jaffar

Jaffar Wizard

Salut. Da, azi m-am intors la servici. Sper sa nu uit sa o iau la mine maine dimineata, o sa-mi pun un reminder. Prin ce zona stai?

10. miahi

miahi Wizzard

11. Quark

Quark zis şi Brucan

Nefiind originala o sa scada dramatic microdinamica in cazul redarii muzicii gen death-metal. Deci numai accesorii originale va rog. :biggrin:

puterfixer likes this.
  12. miahi

miahi Wizzard

Este originală, doar că este o versiune mai nouă.