1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Cumpăr procesoare defecte

Discussion in 'Cumpăr hardware' started by korby, May 9, 2013.

1. korby

korby The Cleavemaster

Pt. sume simbolice, 5-10 lei. Deocamdată numai pe socket, văd io pe viitor dacă mă extind și la slot. Alte pretenții nu-s deocamdată, n-am decât vreo 5 bucăți acasă. :goofy:

Contact: pe PM sau mail (shp _ korby pe yahoo punct com), la telefon nu prea pot.
    PS: Cluj-Napoca.

2. maxu

maxu Membru Senior

Iti trimit eu un snop de socket A si PPGA-uri + x86. Zi-mi adresa :smile:

3. korby

korby The Cleavemaster

Vorbit cu maxu, totu' notat.

Să bag și ceva pt. care plătesc până la 11 lei! Athlon XP cu IHS. :tongue:

4. korby

korby The Cleavemaster

maaaaaaxuuuuuuuuuuuu! :smile:

5. korby

korby The Cleavemaster

Încă mai caut.

6. miahi

miahi Wizzard

La vintage te bagi? Am descoperit recent că mai am un 80186 LCC de pe care nu s-a luat chiar toată vopseaua.

7. korby

korby The Cleavemaster

Parcă-i prea vintage. :smile: Poză?

8. miahi

miahi Wizzard

_MG_1350_small.jpg
    După cum ziceam, nu s-a luat chiar toată vopseaua. Încă se mai vede ceva din INTEL.

9. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Doar daca nu il vrea omul cu poza cu chitara si plete, il vreau eu. Name your price.

10. korby

korby The Cleavemaster

Go ahead, e interesant, dar nu-mi prezintă prea mare interes pt. situaţia dată.

11. miahi

miahi Wizzard

Am pe masă SL7ZD și un SL6WJ, interesat cât să plătești un curier? Cred că mai am niște chestii pe-acasă (Celeron 800MHz parcă, și încă un Celeron mai nou).

12. korby

korby The Cleavemaster

Pentiumu' posibil să-l am, Xeon-u' l-aș cam vrea. :smile: Să vedem, ne combinăm cumva, povestim zilele astea.