Cumpăr AMD Athlon X2 - socket 939

|nrg|

Membru Senior
Aşa cum se poate citi în titlu.

Irelevant ce revizie este, câţi nm, W, cât se ridică şi alte nebunii.

Vreau doar un procesor dual-core pentru socket 939.

STOP! :smile:


P.S. Eu sunt din Ploieşti. Cu cât sunteţi mai aproape, cu atât mai bine.
nrg1ro@yahoo.com
 
Pot sa-ti ofer un Athlon X2 4200+ la 65$ inclusiv TVA. Nou, cu garantie si factura.

Daca esti interesat, intreb luni daca mai sunt in depozit :biggrin:.
 
X2 939 in depozit? Astea ar trebui expuse pe taraba in linia I, s-ar vinde mai ceva ca Fornetti :smile:
 
Maine intru in posesia lui, astept un PM cu modalitati preferate de livrare :biggrin:.

PS: Daca mai sunt doritori, mai pot face rost, tot noi.
 
Ai P.M.
Dacă ai nevoie de vreo informaţie, urgent, mă poţi contacta la telefon. La orice oră :tongue:

Mulţumesc si rămân dator :smile:
 
Pretul se calculeaza la cursul zilei in care mi-ati spus clar "Ba, il vreau acum!". Transportul prin posta e in jur de 9 lei.
 
Nu, e pentru bişniţ :biggrin:.

Coletele voastre sunt tot la mine pe birou din pacate (nu dati cu pietre), da sa moara Bibi de nu scap de ele maine la prima ora.

PS: vad ca lumea mai cauta componente iesite din uz, cred ca fac un topic separat cu ce mai e disponibil :biggrin:.
 
Gata. A ajuns. M-a sunat tipul de la Cargus şi a aşteptat până am ajuns acasică. Deh, unii mai şi munceşte :smile:

Era să rămân paralizat când am auzit cât costă transportul. 40 lei!. My god! L-a adus direct din Taiwan? :biggrin:

Oricum, îţi mulţumesc. Să trăieşti 1k de ani :wink:

P.S. Încă nu l-am montat. De mâine o să-l pun la treabă. Te anunţ dacă totul este okay, sau nu :smile:
 
Back
Top