1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Bere #2

Discussion in 'Colțul administrativ' started by puterfixer, Dec 19, 2013.

?

Vii?

1. Da!

1 vote(s)
    33.3%
  2. Nu!

1 vote(s)
    33.3%
  3. Mă mai gândesc.

1 vote(s)
    33.3%
  1. puterfixer

puterfixer Administrator

Sau vin fiert. Sau fanta roz, dacă sunteți triști și veniți cu mașina :tongue:

Unde: 100 de beri

Când: sâmbătă 21 decembrie, 7pm

2. Neo

Neo Motan agresif

Nu am cum luni sau marți că trebuie să plec la Brăila duminică (luni revin în București pentru niște analize apoi o tulesc iar) și marți spre Sibiu :frown: De-acolo nu mai "scap" până pe 29 când mă urc în avion.

Eu îmi stabilisem sara de bere sâmbătă pentru că altfel îmi miaună rudele a crimă și deja ne-am cam agregat, dacă sunteți dispuși vă pot da locația (rezervările le-a făcut un prieten), eventual direct invite la event pe fb, cu cât mai mulți, cu atât mai bine :biggrin: Având în vedere masa critică XF care de obicei gravitează în jurul a trei persoane, nu m-aș aștepta la foarte multă lume, but there's gonna be beer. :biggrin:

3. SCViper

SCViper Membru Senior

Eu as veni luni (marti e ajunul Craciunului, is it wise?). Unde e Oktoberfest?

4. puterfixer

puterfixer Administrator

Oktoberfest e-n centrul vechi. Da' dacă omul nu poate decât sâmbătă, I'm in.

5. Neo

Neo Motan agresif

Deci rezervarea pentru sâmbătă este la 100 de beri, pufi ți-am dat invite la event pe FB, feel free to invite others willing to go too :biggrin:

6. puterfixer

puterfixer Administrator

Am actualizat primul post. Bifați și aici, să știm pe cine contăm, că până ne găsim pe Facebook...

7. maxu

maxu Membru Senior

Sambata adica maine? Speak English to me man!

8. puterfixer

puterfixer Administrator

Mâine dară!

9. SCViper

SCViper Membru Senior

Vin si eu maine, la ce ora?

10. puterfixer

puterfixer Administrator

7 sara. 100 de beri, centrul vechi.

11. termita

termita Membru Senior

Daca e sa ajung si eu il sun pe baiatu cu bicicleta si capu-n nori.

12. SCViper

SCViper Membru Senior

La 7 sunt destul de sigur ca nu ajung, dar incerc pe la 8. Dau un telefon/mesaj in functie de situatie.

13. puterfixer

puterfixer Administrator

Io acuma am purcedes, scuzati intarzierea. Sper ca n-ati baut deja toata berea :biggrin: