World of Warcraft

Păi cine are treabă cu ei?
Mă rog, hotărâţi-vă la un realm, acolo, că şi la astea câte bordeie, atâtea obiceie :smile:
...Prefer non-PVP :biggrin:
 
War, Burning Legion hoarda. PvP realm, dar e fain, venim să ajutăm dacă eşti gankat and shit. Deja Vu nu mai e cine-stie-ce ghilda de la o vreme dar încă avem guild chat fain. Whisper Zdrang sau Holyssht (eu) sau Elementh/Blackhell/Bloodcrazed şi-i spui să-ţi dea invite dacă nu sunt eu online (îi spui de Cosmin). Priestul meu e lvl 45 atm, deci poate levelăm împreună (momentan nu prea joc des, învăţat şi chestii deci ai timp să mă ajungi) :biggrin:


P.S.: la noi îs mulţi polonezi, dar sunt şi mulţi mulţi oameni mai mult decât ok. Ai bags şi starter gold de la mine + vei găsi oameni cu care să faci instanţe/heroix. Ofer şi boosts cu magu`. Hai că-i super ofertă :biggrin:
 
Nuuu Neptulooooon.
E plin de pustani retarzi, bulgari imbecili, in general balcanici. Eu am platit sa mut caracterele de acolo, asa ca nu te sfatuiesc.

Tu ai platit sa le muti cuz u`r a whining little biatch :biggrin:
 
Congratulations!

The account XXXXXXXXXXX has been successfully upgraded. All trial restrictions have been removed from the account and you now have full access to all of the game features.

Doamne-ajută :smile: - mult le-a luat. F'o 3 zile, aşa.
 
Bine de ştiut; oameni buni, add me to Yahoo Messenger şi daţi un semnal când intraţi, că eu mai sunt o săptămână în concediu :smile:
În altă ordine de idei, I just finished my first instance (cu ajutor, of course) :smile:
 
Poate doar echipat cu heirlooms să faci WC la 16 ca tank sau să ai heirloom healer priest pentru buff, altfel doar wipefest :smile:
 
Back
Top