World of Warcraft

Mie mi s-o parut penibil tot contentu`, ma rog instanta de 25 nu am incercat-o si nici nu is sigur ca vreau la cat m-o dezamagit restu`. Landscape refurbished, mobs refurbished, bosses refurbished.....nimic nou sub soare, nu reusesc nici un ruptu` capului sa imi dau seama la ce dreq o lucrat 4 luni.
Pe Neptulon erau facute 22% pe la ora 21 cand m-am uitat ultima data.
 
Probabil ca majoritatea programatorilor si artistilor lucreaza la expansion iar patch-ul are o prioritate mai redusa in comparatie si ca atare au alocat mai putine resurse umane proiectului. Iar referitor la reciclarea materialului... resurse mai putine + "if it works don't fix it" :biggrin:. Blizzard sunt maestrii la ambalarea continutului in alte culori si la prezentarea lui ca si 'new content' sau 'increased difficulty content'. Lectie buna de marketing :tongue:.
 
Mhm, ştiam de el, l-am văzut la cineva prin Shatt, e tare simpatic... însă atât de mult m-a stresat zona nou introdusă încât momentan nu mă încântă mai deloc ideea de a da prea des pe acolo. :rolleyes:
 
Eu am pierdut struţu' la roll, diferenţa dintre roll-u' maxim şi cel minim fiind de... 8. :mda:
 

Attachments

  • WoWScrnShot_040708_010824.jpg
    WoWScrnShot_040708_010824.jpg
    284 KB · Views: 64
I so much hate you right now. :frown: Ce nasol e când îţi vezi "colegii de suferinţă" (a.k.a. "ăia cu care ai levelat" :goofy:) că au început să cureţe MH şi BT, iar tu (eu... mă rog :goofy:), care ai fost mult mai activ decât iei, pierzi vremea prin PuG-uri de Grewl şi ZA numai şi numai din cauză că nubi cu S2 şi S3 stau în guildele PvE high-end. Ah, şi pt. că alţi nubi (sau aceiaşi?) au impresia că singurul build viabil pt. raid-uri e combat swords.
 
Pai ala e singuru' build viabil pentru raid-uri. :biggrin:
Restu presupun mai mult de 5 butoane si devine prea complicat. :biggrin:
 
Korby, best dps la rogue il obtii cu combat swords. Asa ca din start indivizii aia sunt preferati, chiar daca au alte defecte.
O guilda in care esti membru de mult timp, o sa-ti ofere sansa sa demonstrezi ca build-ul tau e mai un decat al lui x sau y, sau macar foarte apropiat. Dar cum tu umblii din guilda in guilda... n-ai sansa asta.
 
Korby, best dps la rogue il obtii cu combat swords.
Altu'... :rolleyes:
Pariu că pe gear identic (mă rog, cu armele diferite) te fac pe Mutilate la orice oră? PvE, of course. Completare: pe boss/mob care nu-i imun la poisons. :tongue: Chiar şi la Hydross eram în primii 6-7 la DPS, so iţ ol ăbaut schilz.


PS: şi-aşa se începe un flame. :hihi:
 
Last edited:
I so much hate you right now. :frown: Ce nasol e când îţi vezi "colegii de suferinţă" (a.k.a. "ăia cu care ai levelat" :goofy:) că au început să cureţe MH şi BT, iar tu (eu... mă rog :goofy:), care ai fost mult mai activ decât iei, pierzi vremea prin PuG-uri de Grewl şi ZA numai şi numai din cauză că nubi cu S2 şi S3 stau în guildele PvE high-end. Ah, şi pt. că alţi nubi (sau aceiaşi?) au impresia că singurul build viabil pt. raid-uri e combat swords.

Aci m-ai pierdut, tu nu jucai horde? :tongue:
 

Tu crezi ca trei sferturi din oamenii care "se dau" pe net vorbesc prostii si tu esti imba? Poti sa-mi explici de ce majoritatea rogilor din guildele mari de PvE, nu se duc cu muti spec si iau rogii la raid cu combat swords?

P.S. Pe mine presupun ca poti sa ma faci si cu muti spec, ca nu joc rogue.

@Styr - horde joaca, dar el e ala neinteles, de ce nu-l vrea lumea in guilde, desi el este un rogue imba cu muti spec care face toti rogii de nivelul lui cu combat spec.
 
Tu crezi ca trei sferturi din oamenii care "se dau" pe net vorbesc prostii si tu esti imba? Poti sa-mi explici de ce majoritatea rogilor din guildele mari de PvE, nu se duc cu muti spec si iau rogii la raid cu combat swords?

P.S. Pe mine presupun ca poti sa ma faci si cu muti spec, ca nu joc rogue.
N-ai înţeles. Ideea era că depinde şi de stilul de joc al jucătorului... Vorbesc de cum joc eu. OK, dacă eu vs. altu' nu-ţi convine, atunci eu-Assassination vs. eu-Combat, pe Assassination ies de doua ori mai in fata. Simplu, nu mi se potriveste Combat, capisci, GG.

PS: Ipotetic vorbind, pt. că din câte ştiu nu joci pe Magtheridon şi nici eu nu jos pe Neptulon.
Aci m-ai pierdut, tu nu jucai horde? :tongue:
La Hoardă joc, problema e că toate guildele sunt pline sau au chiar prea mulţi rogi, mulţi dintre ei fiind rogi cu arme S2 şi 2-3/5 S2 ca gear de PvE.
 
Last edited:
Ce te face să crezi că mă ocup de PvP (activ, nu 3 AV-uri pe săptămână :goofy:)?

Cum spuneai, ce nu e Combat necesită prea multe butoane şi e "complicat". Eu prefer să-mi placă ce fac, nu numai să apăs 2-3 butoane. Şi pe Assassination am fost tot timpul în top la DPS.


PS: V-am zis că se lasă cu flame? :hihi:
 
Nu te contrazice nimeni. Tu te-oi pricepe sa folosesti Assassination insa un jucator cu experienta o sa faca mai mult DPS pe Combat la orice ora.
 
Korby mama, te vad mai experimentat, ia spune-mi si mie ceva te rog. S1+full vindicator cam pana la ce nivel merge? In kara stiu ca e ok, dar mai departe pana unde se accepta? Aceeasi intrebare pentru S3.
 
Nu te contrazice nimeni. Tu te-oi pricepe sa folosesti Assassination insa un jucator cu experienta PE COMBAT o sa faca mai mult DPS pe Combat la orice ora.
Fixed.
Korby mama, te vad mai experimentat, ia spune-mi si mie ceva te rog. S1+full vindicator cam pana la ce nivel merge? In kara stiu ca e ok, dar mai departe pana unde se accepta? Aceeasi intrebare pentru S3.
SCViper maiculita, S1 în care e acceptat de unii, dar e o tâmpenie, pt. că sunt albastre care merg mai bine. Iar legat de S2 şi S3 în high-end PvE... excuse me, acolo e o tâmpenie şi mai mare. Vrei SSC, TK şi MH, da' nu eşti în stare să faci heroice şi Kara, Grewl & Magtheridon pt. gear?
Mulţumit?
 
Back
Top