World of Warcraft

Partea proasta e ca dupa Arthas o sa li se cam gate "teh bad boyz", lore-ul o sa fie facut varza total (nu ca acuma nu ar fi) si jocul o sa moara sau o sa fie tinut on life support cu niste povesti jenante ca aia a draeneilor (spaceships crap). Singurul lucru lorebased pe care l-ar mai putea introduce dupa Lich King ar fi The Emerald Dream cu Malfurion si Ysera, probabil va aparea si Deathwing din ce am vazut in niste discutii intre Lady Sinestra si Overlord Mor'ghor pe la questurile din Netherwing.
 
Singurul lucru lorebased pe care l-ar mai putea introduce dupa Lich King ar fi The Emerald Dream cu Malfurion si Ysera, probabil va aparea si Deathwing din ce am vazut in niste discutii intre Lady Sinestra si Overlord Mor'ghor pe la questurile din Netherwing.

Malfurion si Ysera erau de mult in development din cate am inteles eu :smile:
 
O să mai fie două expansion-uri după WotLK, aşa că... hold your horses. :goofy:
Din partea mea pot fi si 10 daca nu sunt lorebased sau coc rapid o poveste cu jan luc picard.

Malfurion si Ysera erau de mult in development din cate am inteles eu :smile:
Malfurion apare prin chain-ul de AQ doors daca mai tin minte bine, am o poza cu el de prin Sunken Temple.
 
The Maelstrom

Gilneas - 77 to 80
Grim Batol - 78 to 81
Kul Tiras - 79 to 82
Kezan - 81 to 86
Tel Abim - 83 to 85
Zandalar - 84 to 87
Plunder Isle - 86 to 88
The Broken Isles - 87 to 90
The Maelstrom - 89 to 90


The Green Lands - 88 to 91
The Dying Paradise - 91 to 94
The Emerald Nightmare - 94 to 97
The Eye of Ysera - 97 to 100

Deephome - 88 to 91
Skywall - 91 to 94
The Abyssal Maw - 94 to 97
The Firelands - 97 to 100

Legion

K'aresh - 96 to 99
Argus Meadowlands - 97 to 100
Mac'Aree - 99 to 100
Maw of Oblivion - 100+
The Burning Citadel - 100++
:biggrin:
 
OMG. Maelstrom si Emerald Dream :love: Eu zic ca vor fi lore-based. Dar va fi gore sa iei charuri de la 1 sa le duci la 100 :biggrin:
 
Moonkins make the world go round... 101% of the people are clueless about this, but who the fuck cares. :biggrin:
 
@Neo: moonkins rule, lucrez si eu serios la gear-ul boomkinului meu :smile:.
@Korby: sunt total pe dinafara, poti sa-mi spui te rog de unde ai scos acele level requirements si ce reprezinta in mod exact?
 

Grim Batol e okish, da` nu inteleg ce cauta in Maelstrom unde o sa fie nagaz si murlocs (the joy :tongue:)

Emerald Dream okish are ceva tangente cu lore-ul, Malfurion era kinda cool dupa Medivh si Illidan. :biggrin:

The Burning Legion thingies o sa fie frectie la greu. Kiljaeden dade in Sunwell Plateau (2.4), Archimonde dade (final boss in Mount Hyjal), Mannaroth dade (war3 Hellscream did it:tongue:) Azgalor dade (Mount Hyjal boss #4) ramane Sargeras care nu prea se stie unde ii si ce face dupa disparitia lui Medivh.

L.E. Cei care au impresia ca vorbesc limbi straine pot sa arunce un ochi aici.
 
Repetă după mine: cute and fluffy, cute and fluffy!

În altă ordine de idei, cu puţin mai mult ajutor de la Toranaga :biggrin:, mi-am luat şi eu hipogriful de la Cenarion Expedition. :love:
 

Attachments

  • hg.jpg
    hg.jpg
    78.5 KB · Views: 64
@Korby: sunt total pe dinafara, poti sa-mi spui te rog de unde ai scos acele level requirements si ce reprezinta in mod exact?
Le-am luat şi eu de la alţii, don't shoot I R. :goofy:

Deocamdată nu mă doare de alea, acum mă chinui să termin SSC+TK şi să intru într-o guildă care le are pe farm status. :goofy:
 
Eu ma chinui sa termin kara si gruul si guilda mea sa mearga pe farm...

PS: Hipogriful ala e frumos, cred ca o sa-mi iau si eu...
 
Bre Vipere pe ce realm mai prestezi si cu ce clasa? Ca pe Neptulon nu te-am mai vazut de mult.
 
Pai prestez pe Xavius pe alianta, am o carutza de caractere acolo, notabile fiind druidul de 70 si warlockul de 55 care va ajunge 70. Din pacate pe neptulon nu am mai intrat decat cateva minute ocazional, dar nu am uitat de el...
 
Back
Top