World of Warcraft

Stai, nici 55 nu esti? Eu sunt aproape 62 si mi-am mai crescut si magul si druidul de pe alianta pana la 31 amandoi... You're slacking off :biggrin:.
 
Dude, înclin să spun că timpul meu este cu mult mai limitat decât al tău în cazul ăsta... :smile:

Sunt 49, încerc să-mi găsesc timp să fac 50, măcar mangle să-mi iau odată :biggrin:

Adevărul e că am şi cam lălăit-o, iar azi se lansează 2.3, deci... :smile:
 
Neo vezi ca acum poti sa faci shape-shifting dintr-o forma in alta fara a trece prin caster form. Cred ca ma apuc de crescut druidu ala mic :smile: (me like drood PvP now)
 
Am observat, era şi înainte un plugin care făcea asta, de fapt mergea şi mai simplu, printr-un macro :smile:

Oricum, e bine că au introdus-o.

A, v-am spus că mâţa rage când eşti călare, stai pe loc şi apeşi pe space? :biggrin: Înainte doar căsca :biggrin:

A, şi au pus şi personal pe corăbiile fantomă dintre Azeroth şi Kalimdor :smile:
 
Addonul sau macro tot te treceau prin caster form, chiar daca nu aveai timp sa-l vezi.

Asta cu mountu de la NE nu o stiam. Da, pe barci si pe zepeline exista personal, chiar si vendor si repair.
 
Foarte tare, frate... :rolleyes:
 

Attachments

  • WoWScrnShot_111607_192202.jpg
    WoWScrnShot_111607_192202.jpg
    177.7 KB · Views: 122
Cine zicea ca nu pot să levelez repede... 58 is here, Outland - here I come! :biggrin:

Acu o să trebuiască să schimb stafful epic :frown:


P.S.: ieri pe vremea asta eram 55 :biggrin:

P.S.2: 2.3 rulz
 
Cine zicea ca nu pot să levelez repede... 58 is here, Outland - here I come! :biggrin:

Acu o să trebuiască să schimb stafful epic :frown:


P.S.: ieri pe vremea asta eram 55 :biggrin:

P.S.2: 2.3 rulz
Eu am făcut 6 (şase :biggrin:) levele în două zile de când cu 2.3. Mda, rulz, da' sucks mai mult. :goofy: A fost ceva de genu': ieri mă chinuiam să fac rost de toate bucăţile din setu' Shadowcraft, azi le înlocuiesc cu primele verzi din Hellfire pe care pun mâna.
Buahaha, deci iar run de RFD. Gg Blizz :rolleyes:
Nu-ţi permiţi? Îţi trebuie boost? :tongue:
 
Imho cea mai mare porcarie din 2.3 e heroic keys la honored.
korby, Neo va fi singurul jucator de wow care, la lvl 70 nu o sa fie in stare sa il soloeze pe Hogger.:biggrin:
 
Buahaha, deci iar run de RFD. Gg Blizz :rolleyes:

Lucrurile au decurs cam aşa: căutat un secol party pentru RFD cuz singură nu m-aş fi descurcat, alergat pe coclauri că nu mai merge summon la nivel mai mare, refăcut instanţa fix numai pentru Goldthorn Tea, ajuns la tipul cu reţeta, clickăit opţiunea şi... surpriză, n-o ia; mers înainte şi terminat instanţa, reîntors în final, poate n-am apăsat bine or smth, văzut că tot nu merge şi bombănit la adresa Blizzard.

Am renunţat la idee till further notice. :frown:
 
Back
Top