World of Warcraft

Level 18 juma`, juma de gear schimbat prin DM, 2 q din DM terminate, evident cele mai uşoare, după primul boss a intrat ta-su peste tank să-l trimită la culcare, ergo era să moară tot party-ul, noroc cu un mare healer (hint: e druid :biggrin:).

Abia aştept lvl 20 şi cat form, să nu-mi mai scoată ochii lai că rogue rulz şi druid sux :biggrin:
 
Meet pisi :biggrin:
Ocazional "ursu` Zdrang" :biggrin:
 

Attachments

  • WoWScrnShot_100107_200944.jpg
    WoWScrnShot_100107_200944.jpg
    201.1 KB · Views: 61
@Neo: Remind me to gank you when I meet you :biggrin:
Eu sunt Odie (hunter 26) si Takai (warlock 16), iar Mal (warrior 13) a devenit bank si AH char momentan. Inca odata mai intreb - mai e cineva hoarda in afara de Dashu?
 
Ţie ţi se pare că-s singur pe acolo? Numai takeda face cât şase. Clase. :biggrin:

Eniuei, pus avatar :biggrin:
 
Las' ca vin io cu Viper cand vrea sa te gankeze, acum cat n-ai travel form :smile:

[OT] Neo ce video ziceai ca ai on board, GMA900 sau 950? De zici c-ai reusit 25fps.
 
Last edited:
@Neo: Remind me to gank you when I meet you :biggrin:
Eu sunt Odie (hunter 26) si Takai (warlock 16), iar Mal (warrior 13) a devenit bank si AH char momentan. Inca odata mai intreb - mai e cineva hoarda in afara de Dashu?
Stop ganking my flock or bad things will happen :biggrin:
 
[OT] Neo ce video zicea-i ca ai on board, GMA900 sau 950? De zici c-ai reusit 25fps.

Deci e GMA915, faza ciudată e că acum pot să joc chiar şi în 1024x768 şi azi dimineaţă prin SW aveam cam 85-90FPS. Bine, era gol şi era pe culoarul spre Stormwind Keep. Se pare că merge mult mai bine în 24bit/24bit decât 16bit/16bit :confused: Don`t ask me why :biggrin:

P.S.: ppl under 70 should not talk bad talk about ganking :biggrin:
 
Nu chiar bogdan, e de ajuns 1vs1 atata timp cat tu ai ca scop precis sa-l omori pe respectivul. Ca reusesti sau nu, ca e mai mare sau mai mic decat tine, asta e cu totul altceva. Sau cel putin asta e semnificatia din WoW.
 
Nu chiar bogdan, e de ajuns 1vs1 atata timp cat tu ai ca scop precis sa-l omori pe respectivul.
Stai asa... Mai exista acum jocuri in care scopul unei batai nu e sa-i rupi capul aluia? Adica... doar ii dai boxu' un pic, sa se-nvete minte, apoi il lasi (sa mai creasca si sa vina iar sa-i dai boxu')? :biggrin:
 
Helm-ul lui are cam acelaşi armor cât toată armura mea :smile:. Oricum, uită-te şi la ceilalţi din ghildă - asta înseamnă ghildă bună, instanţe serioase, raiduri organizate.
 
@bausto: chestiile onorabile se exclud din prima. Cand il prizi ci 2 mobi pe el atunci e gank :biggrin:.
Eu de exemplu am gankat la lvl 31 (rogue) un 35 si un 36 simultan, pala si priest, cand erau oleaca ocupati cu niste mobi, dar nu foarte. That was the greatest moment of my WoW career (so far) :tongue:.
 
Back
Top