1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

World of Warcraft

Discussion in 'Jocuri' started by Tora, Oct 6, 2004.

1. Gabriela

Gabriela Dominion

Încearcă aici.

2. Neo

Neo Motan agresif

La mine merge :biggrin:

3. whiskas

whiskas Chronic suicidal

Ți-ai făcut cont de UK?

4. Neo

Neo Motan agresif

Păi am adresa schimbată de un an la contul de bnet, de când am început lucrul în UK și veneam ocazional pe acasă :smile: Chestia este că un amic a încercat să schimbe adresa pe UK și tot nu este eligible. Probabil cardul folosit la plată trebuie și el să fie din țara respectivă.

5. whiskas

whiskas Chronic suicidal

Same here, și eu am adresa schimbată dar nu pot alege să cumpăr WoW pass.

6. Neo

Neo Motan agresif

Fixed :biggrin:

7. SCViper

SCViper Membru Senior

Nici mie nu imi merge annual pass-ul. I R sad panda :frown:

8. whiskas

whiskas Chronic suicidal

Băi, să fiu sincer, pe mine nu mă interesează Diablo... :smile:

9. Neo

Neo Motan agresif

Heretic! Burn Whiskas to the pole!

Cum bă? :biggrin:

10. SCViper

SCViper Membru Senior

Heretic, ok, dar e diablo 3 GRATIS, plus mount in-game. Nu vad cum poti sa refuzi oferta :biggrin:

11. korby

korby The Cleavemaster

iLazy™

Pot să plătesc plăcinta asta şi cu GC sau luni obţinute din RaF?

12. Neo

Neo Motan agresif

Ți se permite să o faci? Că toți cu care am discutat = ilegible account. Check first. Dar ai nevoie de card obligatoriu.

13. whiskas

whiskas Chronic suicidal

Băi, ce tre' să faci pîn' la urmă ca să ai eligible account?

14. Neo

Neo Motan agresif

Card de credit/debit din țară inclusă în promoție.

Dar.
    Ideea este că eu plătesc cu card de .ro și doar adresa o am de UK. Am încercat să pun adresa mea pentru un prieten și n-a mers.

Cel mai probabil au un sistem care previne chestiile astea. De exemplu, trebuie să ai adresa din țara respectivă pentru x luni la rând (adică nu o schimbi doar pentru promoție apoi o pui la loc).

15. SCViper

SCViper Membru Senior

Se pare ca au rezolvat, cel putin partial, problema cu Annual Pass. Eu am reusit sa ma inscriu si am atat adresa cat si debit card-ul din .ro
    Un pic mai ontopic - intr-o saptamana o sa am toate cele 10 caractere in full pvp gear, full ruthless. I'm so proud of them :biggrin:. Detalii next week :smile:

16. Gabriela

Gabriela Dominion

La mine de ce nu merge încă? QQ

La ticket-ul anterior au răspuns după nșpe săptămâni, mi-e și silă să fac altul.

17. SCViper

SCViper Membru Senior

Dupa multe chinuri (mai mari sau mai mici) am reusit sa-mi imbrac toate caracterele in echipamentul cel mai bun din sezonul asta (cu exceptia armelor). Nu stiu daca voi face acelasi lucru sezonul urmator, poate o sa duc cateva la ratinguri mai mari, dar ramane de vazut. Pana una alta mai joaca cineva jocul asta? :biggrin:

Feral Druid: Mujutsu
    Unholy Death Knight: Atron
    Subtlety Rogue: Selrithia
    Marksmanship Hunter: Eryniel
    Arms Warrior: Bhaalgorn
    Shadow Priest: Dramiel
    Frost Mage: Risia
    Affliction Warlock: Magaya
    Retribution Paladin: Dominix
    Elemental Shaman: Ishkur

18. Gabriela

Gabriela Dominion

Grats. Nu știu cum mai e partea de pvp acum ca dificultate, dar... ai ceva răbdare. :biggrin:

Dacă prin joacă se înțelege o zi main raid, alte 2-3 zile (opțional) de alt/gdkp raids și în rest PTR când mai dau ăștia drumul la vreun raid test nou, da.

Altfel, pauză de Skyrim. :tongue:

19. Dashu

Dashu Membru

Eu... slacking mode on. N-am timp de raiduri, adica, as avea timp, dar nu pana la orele alea tarzii in noapte. Drept pentru care, mai mult o scald facand nimic.

20. korby

korby The Cleavemaster

Din alt topic:
    Se consideră asta botting în cazul giocului de faţă? For AHing, ofcors.