World of Warcraft

war4peace

Membru Senior
Păi cine are treabă cu ei?
Mă rog, hotărâţi-vă la un realm, acolo, că şi la astea câte bordeie, atâtea obiceie :smile:
...Prefer non-PVP :biggrin:

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
War, Burning Legion hoarda. PvP realm, dar e fain, venim să ajutăm dacă eşti gankat and shit. Deja Vu nu mai e cine-stie-ce ghilda de la o vreme dar încă avem guild chat fain. Whisper Zdrang sau Holyssht (eu) sau Elementh/Blackhell/Bloodcrazed şi-i spui să-ţi dea invite dacă nu sunt eu online (îi spui de Cosmin). Priestul meu e lvl 45 atm, deci poate levelăm împreună (momentan nu prea joc des, învăţat şi chestii deci ai timp să mă ajungi) :biggrin:

P.S.: la noi îs mulţi polonezi, dar sunt şi mulţi mulţi oameni mai mult decât ok. Ai bags şi starter gold de la mine + vei găsi oameni cu care să faci instanţe/heroix. Ofer şi boosts cu magu`. Hai că-i super ofertă :biggrin:

war4peace

Membru Senior
Congratulations!

The account XXXXXXXXXXX has been successfully upgraded. All trial restrictions have been removed from the account and you now have full access to all of the game features.
Doamne-ajută :smile: - mult le-a luat. F'o 3 zile, aşa.

war4peace

Membru Senior
Bine de ştiut; oameni buni, add me to Yahoo Messenger şi daţi un semnal când intraţi, că eu mai sunt o săptămână în concediu :smile:
În altă ordine de idei, I just finished my first instance (cu ajutor, of course) :smile:

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Poate doar echipat cu heirlooms să faci WC la 16 ca tank sau să ai heirloom healer priest pentru buff, altfel doar wipefest :smile:

Top Bottom