1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

World of Warcraft

Discussion in 'Jocuri' started by Tora, Oct 6, 2004.

1. SCViper

SCViper Membru Senior

Nenicii de pe Neptulon - the darkside, scrieti va rog ce caractere aveti pe acolo, poate mai conversam cand intru, mai am de levelat shamanul si mi-e urat singur :tongue:. Eu am doar 3 caractere pe Neptulon: Odie, Mal si Rootcanal.

2. korby

korby The Cleavemaster

The what? :zbang:

3. creizi

creizi embedded intelligence

Phase 7 (10/27)
    All good things come to an end
    The plague has now officially been cured!

4. Neo

Neo Motan agresif

Era și timpu` :mad:

5. Dashu

Dashu Membru

Cotoroanta, Dashu, Theba, Yzy. Ma flutur toata seara de pe unu pe altu :smile:. Cu Yzy fac lvl-up in mod curent, cu Theba prestez cate 1-2 instante pe seara. Druidul Dashu e folosit la cautat plante sa cresc inscription pe Yzy, si minerale sa cresc JC pe Theba.

6. creizi

Neo, nu tre sa te grabesti, tot acolo scrie "more to come" :biggrin:.

7. Neo

Neo Motan agresif

E de-a dreptul stupid să dai hearthstone și să te trezești în mijlocul a treij` de zombi care-ti vor capu`. Și mai sunt și unii care-i omoară și ajung și ei infectați => moer zombiz :mad:

Nu zic că nu e mișto ca idee, dar 20-30 de jucatori cu media de vârstă sub 6 ani pot fvte nervii a 500 de oameni cu media de vârstă pe la 25-28 de ani. Și eu și așa am timp limitat, nu-mi permit să fac corpse runs din afara stormwindului până la AH că mi-a omorât un bou charul bancher :biggrin:

8. creizi

E invazie -> fa-ti bancherul paladin :biggrin:.

9. Neo

Neo Motan agresif

Bancheru` chiar e paladin. Din păcate e level 2 :biggrin:

10. creizi

Da-mi numele ca te pandesc eu la banca :biggrin:.

11. Neo

Neo Motan agresif

Nuj cum să vă zic, dar am reușit să pun mâna pe o copie de WotLK prin absolută și pură întâmplare. Gameshop sux în continuare :biggrin:

P.S.: normal, amu mere netul, merg serverele, numai ca WoW nu se conectează și iahu e prin bălării. Tui ISPul mă-sii :mad:

12. korby

korby The Cleavemaster

Băăăăăăăăăăăăă, te sparg. :mad:

Da,da... ieşire aiurea. So what? :goofy:

13. Neo

Neo Motan agresif

Io n-am avut beta key :tongue:

Ieșire aiurea
    :biggrin:

14. SCViper

SCViper Membru Senior

Al meu cica ajunge maine... astept cu nerabdare :smile:. De la 23:30 erau deja DK's online, iar unii din guilda mea au primit jocul de 2 zile...

15. creizi

Sa va amarasc si sa va spun ca cei care au comandat la emag il aveau deja ieri in brate? :biggrin:

16. Neo

Neo Motan agresif

Și făceau ce cu el ieri? :biggrin:

17. Dashu

Dashu Membru

Il instalau si upgaradau contul, ca la ora 22:30 sa fie deja vreo 7 DK pe Neptulon la hoarda. Nu stiu cum au reusit, am dat wisp la vreo 2-3 si toti mi-au raspuns aceeasi treaba (try few times... and lucky it worked).

Am avut guildies care la ora 23 faceau deja plimbari prin Notherland, nu se putea face Q, dar plimbarile erau ok. Culmea pe la ora 23:30 cand am mai dat un inspect, exista deja un dk niv 56.

Sper ca azi sa ajung si eu la un magazin sa cumpar jocu. Ma'at viseaza Naxx luni seara :smile:

Last edited: Nov 13, 2008
  18. korby

korby The Cleavemaster

Oh yes, I have the POWER! :biggrin:

19. bogdan192

bogdan192 Membru Senior

Vazusi un DK de 60 azi. Cand dracu o avut ala timp sa creasca 5 nivele nu stiu.

20. creizi

Nu m-ar mira sa apara cateva "inmormantari online".