1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

World of Warcraft

Discussion in 'Jocuri' started by Tora, Oct 6, 2004.

1. Gabriela

Gabriela Dominion

Dieplsktnx. :goofy:

Acolo a fost vina lui lai. :biggrin:

2. 2957 kills later and it drops. Asta pentru firefly ăla. Ţin minte că am stat într-o seară să farmez în Elemental Plateau water elementals pentru spellstrike parcă. Vreo 8 ore şi 500 de kills. Considerând că acolo mobii sunt mult mai grupaţi, astfel încât singur nu ai downtime, probabil ar trebui să te aştepţi la o săptămână de farming non stop ca să pice. :biggrin:

3. Dashu

Dashu Membru

Pai fie te apuci de facut toate instantele sa vezi cum e fiecare (vorbesc de alea de nivel mare, bosi etc, content:smile: ), si totodata pui si ceva gear pe tine. Prestezi eroice sa faci rost de 2-3 epice. Inveti sa joci clasa cat mai bine, te pregatesti pentru raid-uri. Asta daca ai chef de PvE.

Daca ai chef de PvP faci battlegound-uri, faci onoare si insigne si-ti cumperi setul de arena sezonul 1, si te pregatesti de PvP-ul adevarat, adica arene. Sunt indivizi care 90% din timpul petrecut in WoW fac numai arene.

4. SCViper

SCViper Membru Senior

@lai: battlegrounds, arena, instante eroice, raiduri, questuri pe care nu le-ai facut, etc.

5. korby

korby The Cleavemaster

Disco. :smile:

Attached Files:

6. Fac ce fac şi iar mă apuc de alts. De data asta cu hunter-ul. Merge incredibil de uşor leveling-ul, 1-2h maxim per nivel, probabil de-aia nici nu m-am dezlipit de el de câteva zile încoace. :biggrin:

7. korby

korby The Cleavemaster

Hogger down. :biggrin:

PS: tre' să cresc şi eu hunter-u', pt. farming mai mult. Send pet, auto-shot, /afk. Cu rogue-u' e cam nasol farming-ul.

Attached Files:

8. Neo

Neo Motan agresif

Si de ce e nasol, ma rog, cu rogue-ul? Ca doar este clasa stealth-dps... Nu-mi spune ca al tau e antrenat la plantat panselute :biggrin: :hmm:

9. korby

korby The Cleavemaster

Pt. că am build de raiding (Bau) şi io nu-mi dau respec. în fiecare zi. :goofy:

10. Inteleg un healer sa spuna ca nu poate farma cu buildul de raid, dar rogue? In raid ce faci diferit fata de ce ai face la farming de ex? Nu tot dps?

11. korby

korby The Cleavemaster

Ba da, dar şi iau kile de damage. N-am dodge, n-am parry, n-am nimic. Aproape după fiecare mob din Elemental Plateau tre' să stau la haleală.

12. Hmm, point taken.

13. Neo

Neo Motan agresif

FYI, respec radical am dat o singura data. Acum. Si stau si-o frec, ca nu dau decat de imbecili pt parties de instante :mad:

Bine ca n-am vandut gearul de dps/tank. Ca era nasol. Dar tot nu revin la feral deocamdata, e mult prea fun in pvp :smile:

14. Styr

Styr Follower of the old ways

One more to go...

Attached Files:

15. korby

korby The Cleavemaster

You are not prepared! :goofy:

16. Neo

Neo Motan agresif

Erai asa de entuziasmat de ai pus poza cu wipe? :biggrin:

17. Trecuseră de council. Wipe-ul a fost doar de formă, bănuiesc că nici nu au încercat serios. :smile:

18. Styr

Styr Follower of the old ways

Yup, am trecut de council in seara aia si am fost sa vedem ce si cum. Am facut doar 1 zerg try (90% lol). Si da, am fost entuziasmat pentru ca vroiam sa il vad pe Illidan, kill-ul nu prea ma intereseaza deoarece imi place prea mult individul din Warcraft 3, imho nu trebuiau sa il omoare. :biggrin:

19. Neo

Neo Motan agresif

:rotf::rotf:

20. Dashu

Dashu Membru

Mai lasa-i 2-3 patch-uri ca inventeaza o poveste, si il invie iar :smile: