1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

World of Warcraft

Discussion in 'Jocuri' started by Tora, Oct 6, 2004.

1. Neo

Neo Motan agresif

Level 18 juma`, juma de gear schimbat prin DM, 2 q din DM terminate, evident cele mai uşoare, după primul boss a intrat ta-su peste tank să-l trimită la culcare, ergo era să moară tot party-ul, noroc cu un mare healer (hint: e druid :biggrin:).

Abia aştept lvl 20 şi cat form, să nu-mi mai scoată ochii lai că rogue rulz şi druid sux :biggrin:

2. lai

lai 370HSSV-0773H

Eu am zis ca druid sucks si bere rulz.
    Lai is always right.

always; typo; lai greşi. Neo :biggrin:

3. Neo

Neo Motan agresif

Meet pisi :biggrin:
    Ocazional "ursu` Zdrang" :biggrin:

Attached Files:

4. SCViper

SCViper Membru Senior

@Neo: Remind me to gank you when I meet you :biggrin:
    Eu sunt Odie (hunter 26) si Takai (warlock 16), iar Mal (warrior 13) a devenit bank si AH char momentan. Inca odata mai intreb - mai e cineva hoarda in afara de Dashu?

5. Velkan

Velkan Moderator

Tre' să vă căutaţi nişte nick-uri noi. :biggrin:

6. Neo

Neo Motan agresif

Să mă gank... cu ce? :biggrin:

7. SCViper

SCViper Membru Senior

Esti 20, te gankez cu hunterul :biggrin:

8. Neo

Neo Motan agresif

Ţie ţi se pare că-s singur pe acolo? Numai takeda face cât şase. Clase. :biggrin:

Eniuei, pus avatar :biggrin:

9. SCViper

SCViper Membru Senior

You must be alone... sometime... MWAHAHAHA err, *ahem*, sorry, wrong forum :biggrin:

10. Dashu

Dashu Membru

Las' ca vin io cu Viper cand vrea sa te gankeze, acum cat n-ai travel form :smile:

[OT] Neo ce video ziceai ca ai on board, GMA900 sau 950? De zici c-ai reusit 25fps.

Last edited: Oct 2, 2007
  11. Styr

Styr Follower of the old ways

Stop ganking my flock or bad things will happen :biggrin:

12. Neo

Neo Motan agresif

Deci e GMA915, faza ciudată e că acum pot să joc chiar şi în 1024x768 şi azi dimineaţă prin SW aveam cam 85-90FPS. Bine, era gol şi era pe culoarul spre Stormwind Keep. Se pare că merge mult mai bine în 24bit/24bit decât 16bit/16bit :confused: Don`t ask me why :biggrin:

P.S.: ppl under 70 should not talk bad talk about ganking :biggrin:

13. SCViper

SCViper Membru Senior

Nu chiar bogdan, e de ajuns 1vs1 atata timp cat tu ai ca scop precis sa-l omori pe respectivul. Ca reusesti sau nu, ca e mai mare sau mai mic decat tine, asta e cu totul altceva. Sau cel putin asta e semnificatia din WoW.

14. Velkan

Velkan Moderator

Ăla nu e deathmatch?

15. bausto

bausto The year of grace, 2007

Stai asa... Mai exista acum jocuri in care scopul unei batai nu e sa-i rupi capul aluia? Adica... doar ii dai boxu' un pic, sa se-nvete minte, apoi il lasi (sa mai creasca si sa vina iar sa-i dai boxu')? :biggrin:

16. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Ce jocuri educative. :tongue:

17. Neo

Neo Motan agresif

Întâlnit azi cu un druid în Moonglade. Dat un search pe armory să vi-l arăt şi vouă. Uber gear :biggrin:
    Check it out :wink:

18. miahi

miahi Wizzard

Helm-ul lui are cam acelaşi armor cât toată armura mea :smile:. Oricum, uită-te şi la ceilalţi din ghildă - asta înseamnă ghildă bună, instanţe serioase, raiduri organizate.

19. SCViper

SCViper Membru Senior

@bausto: chestiile onorabile se exclud din prima. Cand il prizi ci 2 mobi pe el atunci e gank :biggrin:.
    Eu de exemplu am gankat la lvl 31 (rogue) un 35 si un 36 simultan, pala si priest, cand erau oleaca ocupati cu niste mobi, dar nu foarte. That was the greatest moment of my WoW career (so far) :tongue:.

20. SCViper

SCViper Membru Senior

Boo, nu e full epic :tongue:.