1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Wire management [Poze cu sculele noastre]

Discussion in 'PC Hardware' started by L, Jul 16, 2004.

1. maxu

maxu Membru Senior

44 de grade pe caldura asta fara sa faca nimic. Vreo cinci-zece in plus daca mai face cate ceva.
    E Celeron moncher.

2. Neo

Neo Motan agresif

Și am terminat și curățenia și cable-managementul și mop-up prin casă. În cele din urmă am terminat și de editat pozele și după un somn de 2 zile sunt suficient de ok să le postez :biggrin:

Enjoy.

3. miahi

miahi Wizzard

Arată bine. Dar stai liniștit, într-o lună va arăta ca înainte :biggrin:.

4. Thor

Thor Membru Senior

Power-brick-urile din penultima poza sunt lipite cu banda dublu-adeziva?

Nu iti e greu sa te joci racing sims cu volanul sub birou? :biggrin:

Last edited: Sep 25, 2013
  5. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Prima chestie care imi vine in minte vazand pozele: equipment rack. Nu stiu daca e o solutie sau nu, dar asta imi zornaie prin cap.

6. Neo

Neo Motan agresif

Dacă dai și tu un link pot să-ți confirm au ba dacă am chef să-mi bag mortu-n casă iar comandând mobilă :biggrin:

@Thor - da, alea sunt de la hub-urile USB 3.0. Pentru că n-am 3.0 pe MB, am controller PCIe cu 2 porturi din care se fac vreo 17 :biggrin: Este un mic coșmar, dar după cum se vede majoritatea lor sunt ocupate :frown:

7. puterfixer

puterfixer Administrator

Pot doar sa-mi imaginez cum ar saliva niste brazilieni de-ai nostri vazand cat cupru bun de reciclat ai tu acolo :biggrin: