Viteza mica in retea pe router D-Link DIR 655

Am reusit sa schimb routerul D-Link DIR 655 cu TP-Link WDR3600

Yeeeee, a venit giucalia (TP-Link WDR3600). Am avut ceva emotii cu returul, mai ales ca dadusem cutia noului (si deja vechiului :biggrin: ) router D-Link DIR 655 celui caruia i-am vandut router-ele vechi.....
Pus WDR3600 in rama, langa strabunicu', bibilit 2 minute la setari, iaca ce-a iesit :biggrin:

3335783250.png

Va multumesc frumos! Mare minune si cu net-ul asta, acum 10 ani as fi ramas cu "DIR655" pe perete si cu o senzatie de lamaie....

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Bun asa, eu o sa-l schimb cand ajunge si gbit internet pe aici, adica probabil in vreo 20 de ani, asa :smile:

Da' unde stai frate, Zimbabwe, Somalia sau unde? Daca ti-au placut zimbabwencele.... deh.. ce sa-ti fac... Ca fapt divers, in anumite zone mai aglomerate din asia pretul locuintelor difera si in functie de viteza la net :biggrin:
Imi imaginez ca unui japonez daca ii iei telefonul din mana se sufoca....

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
UK. Europa în general are viteze foarte proaste și probleme masive cu conexiunile. România este o excepție, evident când poți trage fibră optică pe unde vrei fără aprobări sau probleme cu arhitectura, rețelele se dezvoltă foarte rapid :smile:

Mda, pai in comparatie cu tine noi stam in Somalia.

UK. Europa în general are viteze foarte proaste și probleme masive cu conexiunile. România este o excepție, evident când poți trage fibră optică pe unde vrei fără aprobări sau probleme cu arhitectura, rețelele se dezvoltă foarte rapid :smile:

Top Bottom