Vând tunere TV externe

wirespot

Membru Senior
Am următoarele tunere TV externe (standalone) de vânzare.

Toate tunerele au telecomandă, intrare antenă cablu coaxial, composite, SVideo, şi audio/video in/out passthrough pentru a putea deservi simultan un monitor ca PC şi TV.

Avermedia Box7 DVI. Digital (DVI). Rezoluţie maximă 1920x1200. 120 RON.

Compro W700 (manual PDF). Garanţie până în octombrie 2015. Analog (VGA). Rezoluţie maximă 1920x1200. 120 RON.

Avermedia Box7 Live. Analog (VGA). Rezoluţie maximă 1280×1024. 60 RON.
 
Last edited:
Mai sunt, nu s-a înghesuit nimeni. :smile: Îl caut diseară prin debara şi verific că merge ok şi-ţi zic.
 
Multumesc, doar sa nu fie bataie de cap pentru tine, din partea mea nu-i absolut nici o graba :smile:
 
Nu-i in Pipera, e in Titan, dar in Titanul acela de langa Auchan, care cand se termina Titanul se termina si Bucurestiul, o parte din drum arata de crezi ca te-ai ratacit prin Ucraina dupa vizita rusilor :smile: . Daca nu-i bataie de cap, ok, cand poti, nu-i nici o graba si multumesc :smile: .
 
No problem dude, tunerul il iau in ideea ca gasesc un monitor ieftin sh de 22-24 inch (am gasit deja oferte pe computergames la 350 lei) si il plantez la parinti, care nu vor sa renunte la CRT-urile lor nici in ruptul capului :smile:
 
Back
Top