Vand sursa Seasonic si router Cisco

Bai voi nu va ginditi la nebunaticul calut estompat ca o sa aiba atac de cord cind vede atitea posturi pe thread-ul lui de vinzare si cind colo nica' concret? :biggrin:
 
Stai linistit burebista ca nu ma sperie discutia. Chiar imi place. :jump:

Cum sa mute? Sa aiba thread-ul meu doar 2-3 post-uri? E pacat. Face bine la comert. Deja Neo s-a facut cu un router de la bausto. :hihi:
Cred ca daca faceam un alt thread despre altceva nu aveam atata popularitate.

Cisco starneste controverse. :biggrin:
 
Nu cred ca a citit cu atentie specificatiile la 831 si s-ar putea sa-l descurajeze WAN-ul de 10Mbps. :smile:
 
Mda, deci 831 are WAN de 10Mbps, iar 831K9 are WAN de 10/100Mbps sau am citit eu pe diagonală? :biggrin:
 
Lasă specificaţiile, zi-ne cum l-ai modat :biggrin: Radiator supradimensionat, schimbat chip-urile de memorie, pus condensatori mai buni, port serial şi USB? :biggrin:
 
Vopsit portocaliu cu negru(ca gri-ul ala era banal), pus flacari, 2 neoane in interior, schimbat condensatorii cu unii solizi vopsiti UV, ram are 2 x 1GB dual channel, procesor overclock-at 50%, port firewire (sa pot descarca de pe camera).

Flacarile il fac cu 15% mai rapid + 50% de la overclock + 10% de la neoane.
Eu zic ca e binisor. :biggrin:
 
[ontopic mode = 1]
Ai de toate la ustensila (alimentator, CD, cablu de consola etc)?
 
Da, pachetul este complet: router, alimentator, cablu UTP galben, cablu de consola bleu, cd cu SDM, carticica, cutia originala cu tidula de autenticitate.

P.S. Daca esti interesat va trebui sa astepti la rand dupa Neo pe care l-au convins ceilalti. :wink:
 
Back
Top