Vând SSD Kingston 100V 128GB și Samsung Galaxy S2

Neo

The Good Doctor
Kingston SSD 100V 128GB - preț final nenegociabil 650 RON. Stare impecabilă de funcționare, va avea wipe făcut.

Samsung Galaxy S2 - display + ribbon pentru touch buttons schimbate. Singurele defecte sunt 2 ciupituri ale cadrului (scăpat -.-) și ceva urme insesizabile de lipici. Preț -> 1700 RON negociabil în limita bunului simț. În preț vine și una din cele 2 huse vizibile în poze. Una este din piele, a doua este hard back case (nu jeg de tipul gel shit, din cauza uneia ca aia a crăpat ecranul când a fost scăpat). Rootat, tot tacâmul, rulează Litening ROM v6.1. Va veni factory resetted și cu card de 8GB, folie pe ecran, încărcător, cutie, tot tacâmul. Garanția s-a dus pe suflet când i-am schimbat ecranul, el teoretic are săracul doar vreo 3-4 luni de funcționare or so. A, și n-are logo-ul Samsung pe ecran (dpmdv este un plus :biggrin:).

Vă rog fără prostii gen "uh ah scump". Dacă este, negociem pe PM. Dacă nu obțin un preț decent prefer să le păstrez, chit că adună praf (cel puțin SSDul stă degeaba de vreo 2 luni). Iar telefonul... fml, am două la fel, long story -.-

Pics:
DSC_0023_resize.jpg

DSC_0016_resize.jpg

DSC_0017_resize.jpg

DSC_0018_resize.jpg

DSC_0019_resize.jpg

DSC_0020_resize.jpg

DSC_0021_resize.jpg

DSC_0022_resize.jpg

DSC_0024_resize.jpg

DSC_0025_resize.jpg

DSC_0026_resize.jpg

DSC_0027_resize.jpg

DSC_0028_resize.jpg



Oferta este valabilă strict între 13 și 22 septembrie, după aceea mai trebe să plătiți curierat pentru 2500km :biggrin:
 
Păi dacă vrei să iei un avion până aici nu te oprește nimeni :biggrin: Se acceptă rezervări :biggrin:
 
Deci maxu, tu ce-ai dori dintre cele două? Am o ofertă pentru SSD și omul vrea să știe ce să facă :smile:
 
SSDul a plecat, telefonul 1500 RON, valabil doar astâzi și mâine. Pe urmă, iese de la vânzare :smile:
 
Back
Top