Vand Sony Ericsson W850i

Status
Not open for further replies.

bausto

The year of grace, 2007
Vand telefon Sony Ericsson W850i Precious Black, pachet complet - toate accesoriile cu care a venit si garantie pana prin decembrie 2008 parca.
Camera de 2MP (cu blitz), 3G, apeluri video, Walkman (codecurile de sunet sunt schimbate, la fel si softul camerei), BT, IR, etc. :smile:
Specificatii complete aici.

Telefonul arata bine, e doar un pic tocit pe spate (adica vopseaua gri inchis s-a cam luat in cateva zone si se vad nuante si mai inchise de la plasticul de dedesubt). In rest arata si functioneaza impecabil, nu are zgarieturi sau crapaturi, iar bateria tine cateva zile.
Telefonul vine si cu un card Memory Stick PRO de 1GB.

Era locked/soft branded pe Orange, i-am rescris softul si acum este decodat. Se poate reveni usor la softul original/codat printr-un simplu update facut prin SEUS (SE update service).

O sa incerc sa ii fac 2-3 poze sa le pun aici.

Pretul este de 320lei.

L.E. Un demo interactiv detaliat aici, pentru curiosi.
 

Attachments

  • W850.jpg
    W850.jpg
    33.3 KB · Views: 196
Ma bag si eu in seama. :biggrin:
De obicei rescrierea softului nu afecteaza garantia. In cel mai rau caz faci restore la firmware-ul original. :smile:
 
Pai daca faci update de pe site-ul lor (cu SEUS care e practic softul lor de update) se scrie ultima varianta de soft oficiala. Decodarea am facut-o eu cu softul lor si un SIM card patch, nu si-a bagat nimeni nasul in telefon sa il desfaca, deci e pur soft si reversibila.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top