Vand periferice: scaner, printer

chrisTian

Membru
Imprimanta este HP 5150 si pe langa cartusul original negru, care a fost reincarcat de 3ori, mai are inca un cartus original HP black in ea in acest moment. Cartusul color este cel initial, inca neconsumat, cam in ultima patrime de viata.
NU mai am garantie la ea, insa este in perfecta stare de functionare si de-a lungul vietii nu a depasit 1000pagini listate.
Accesorii: cd cu drivere, cablu usb de conectare imprimanta la pc, cablu alimentare, cartus negru original (pe langa cel din imprimanta), kit reumplere cartus negru.
Pret vanzare: 2,100,000 ROL = 210RON.

Scanerul este Umax Astra 4600.
NU mai am garantie la el, insa este in perfecta stare de functionare, stand bine la / in cutie.
Accesorii: cablu usb de conectare scaner la pc, cablu alimentare, cutie originala, iar drivere recomand pe cele de aici intrucat cd-ul original cu drivere went missing.
Pret vanzare: 900,000 ROL = 90RON.

In cazul achizitionarii ambelor produse odata, pretul cumulat este de 2,500,000 ROL = 250RON.

Metoda de contact: aici sau pm.
 
Schimb metoda de abordare a potentialilor clienti: dati un pret si vorbim. Sper ca nu e nevoie sa precizez ca nu imi place sa imi fie insultata inteligenta.
 
Back
Top