Vând pantaloni lungi pentru alergare Salomon XL, windstopper

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Vând o pereche de pantaloni Salomon WS II TIGHT pentru exercițiu fizic în aer liber pe vreme răcoroasă. Sunt lungi, negri cu cusături gri, mărime XL, cu softshell și windstopper în partea din față și un material mai subțire pentru ventilație în spate.

Sunt foarte comozi la purtat și nu restrâng mișcarea. Talia e înaltă, cu elastic și șnur. În partea din spate au un buzunar cu fermoar de vreo 10cm pentru telefon, chei, bani etc. Capetele dinspre gleznă au o bandă interioară de silicon pentru aderență la piele, și fermoar cu o bandă reflectorizantă în partea din spate pentru a fi îmbrăcați mai ușor.

I-am purtat de două ori, la două ture cu bicicleta, dar nu-mi vin bine - una era la probă în magazin stând pe loc și alta făcând mișcare cu ei. Deși sunt XL, n-am știut că-s croiți „slim fit”, ori eu numai slim nu sunt :biggrin: Sunt spălați și, cu excepția etichetelor tăiate înainte de prima folosire, sunt ca noi.

Îi vrea cineva? Au fost scumpi la Ascent, da' cum prețurile pe net sunt în jur de 110$, zic și eu 250 lei...
 
Back
Top