Vand Nikon D60, Fiio X1, kit Socket 775

Cosmin_C

melomaniac
M-am decis sa fac ceva curatenie in dulap si cam astea sunt lucrurile pe care nu le mai folosesc...

1. Nikon D60 cu obiectivul stock, 18-55 AF-S VR. L-am folosit foarte putin deoarece nu m-a prins microbul, asa ca am ajuns sa fac trag doar ~4500 de cadre cu el pana in ziua de azi. Bateria originala tine foarte bine, vara trecuta am facut ~350 de poze in 3 zile (fara blitz, lumina naturala la munte) si inca imi raporta 2 liniute din 4. Se vinde impreuna cu incarcatorul, am si cutia/ambalajele originale. A fost tinut mereu in geanta Tarmac speciala pentru camere foto, motiv pentru care arata ireprosabil, lucru vizibil si in poze. Pret 500 RON, usor negociabil pentru userii cu vechime.

2. Player portabil Fiio X1. A fost folosit si pastrat in conditii impecabile, motiv pentru care arata ca nou, are inclusiv folia originala peste ecran. Se vinde impreuna cu husa de protectie care apare in poze. Mai are garantie un an de zile la importatorul avstore (pret nou in magazin 560 ron). I-am facut si upgrade la ultimul firmware, care imbunatateste mult comportamentul si precizia rotitei. Il vand pentru ca mi-am dat seama ca nu-l mai folosesc (nu mai ascult muzica pe drum) a cantat doar vreo 2-3 ore in ultimele 5-6 luni. Pret 350 RON, usor negociabil pentru userii cu vechime.

3. Kit Socket 775 compus din MB AsRock P45XE (condensatori solizi, racire foarte buna inclusiv pe alimentarea procesorului), procesor Core2 Duo E8400 (merge perfect la 3.6ghz voltaj stock pe aceasta placa de baza), memorii Kingmax DDR2 800mhz si cooler Spire peste care se poate monta orice ventilator de 80 mm. Folosit intr-o carcasa ventilata corespunzator si dotata cu filtre pentru praf, dupa cum se vede si in poza placa arata ireprosabil. Pret 200 RON, il vand si pe bucati daca am cumparatori pentru cel putin 2/3 din componentele sale.

Metoda de contact preferata este mesageria privata, intru pe forum de cateva ori pe zi...
 

Attachments

  • FiioX11.jpg
    FiioX11.jpg
    119.5 KB · Views: 30
  • FiioX12.jpg
    FiioX12.jpg
    102.8 KB · Views: 30
  • Kit7751.jpg
    Kit7751.jpg
    169 KB · Views: 30
  • NikonD601.jpg
    NikonD601.jpg
    158.9 KB · Views: 30
  • NikonD602.jpg
    NikonD602.jpg
    120.2 KB · Views: 31
Back
Top