Vand MSI 8800GTS 320mb

Status
Not open for further replies.

Cosmin_C

melomaniac
Se vinde placa din titlu, functioneaza perfect, e silentioasa si nu a fost overclockata niciodata. Din pacate nu mai are garantie, a fost cumparata din Franta acum vreo 2 ani. Se poate trimite si in provincie prin curier, nu va costa nimic in plus.

Pretul este fix, 300 RON. Detalii si contact prin PM. Poze reale, proaspat facute azi. :smile:
 

Attachments

  • 88001.jpg
    88001.jpg
    163 KB · Views: 278
  • 88002.jpg
    88002.jpg
    239.8 KB · Views: 267
După poză e PCI-E x16. Dacă era AGP avea câte două rânduri de contacte pe fiecare parte a conectorului.
 
Da-mi si mie link la un 8800GTS 320mb pe AGP te rog, eu nu am vazut in viata mea si sunt curios. :biggrin:

P.S. Este PCI-E.
 
Scuze, sunt la fel de apt in a descifra misterele conexiunilor intre placi de baza si placi video pe cat sunt de zvelt.

L.E.: A man can dream, can't he?
 
No problem, uneori uit ca nu toata lumea traieste cu capu' in placi video si alte componente hardware. :biggrin:
 
Dă-mi o metodă prin care aş putea să fac SLi între plăci nVIDIA pe o placă de bază cu chipset Intel P35 şi-o cumpăr eu...
 
Mda, I figured that much. Auzisem la un moment dat de ceva driver hacking, dar se pare că e zvonistică.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top