Vand carcasa mATX

Cosmin_C

melomaniac
Am de ceva timp o carcasa mATX Delux pe care o tot tineam pentru diverse proiecte; pana la urma m-am decis s-o vand pentru ca se pare ca ocupa loc degeaba si poate alti co-forumisti XF au mai multa nevoie de ea...

Banuiesc ca pozele vorbesc de la sine, aveti acolo dimensiunile si aspectul exterior; carcasa e nou-nouta dar sursa a mers cateva luni pe un sistem de maxim 100W consum; nu-i foarte silentioasa dar banuiesc ca coolerul se poate moda nitel, cat timp nu se exagereaza cu consumul, pe eticheta scrie 450W dar eu parca nu as pune pe ea mai mult de 200W consum real. Pot oferi ca bonus si un cooler Spire 60 mm care merge pus pe spate.

Nu livrez in provincie, prea complicat pentru valoarea sa; banuiesc ca ar trebui sa dau si un pret, sa zicem 50 RON. Ca idee, carcasa Delux M198 e mai mica - poate cam prea mica, e foarte dificil de umblat inauntru - tabla e mai subtire iar sursa de calitate net inferioara, trust me ca eu vad usor asta dupa modul in care ajung la service...

 
Eu mă trec pe lista doritorilor, în caz că te răzgândești cu provincia. :biggrin:
 
Back
Top