Vand 2 placi video si HDD

radul

Membru Senior
Vand placa video Sapphire ATI 9800PRO, racire GPU cu VGA Silencer rev. 2, racire memorii cu radiatoare de cupru Cooler Master.
Pret: 600 RON.

Ventilatorul de la VGA Silencer este nefolosit pentru ca eu am gasit solutii mai silentioase, decat utilizarea acelui ventilator.


Totodata, vand placa mea de suflet, o Abit Siluro GeForce4 Ti 4600. La cea din urma astept oferte, pentru ca sincer nu stiu cat sa cer pe ea, si nu vreau sa supar pe nimeni cu un pret exgerat de mic :smile: sau mare. Placa este exact cea din link-ul de AICI. Acum are montat pe ea un Heatsink VGA- Zalman ZM80C-HP. Se vinde cu sau fara acest heatsink, in functie de preferinte. Sistemul original de racire il puteti vedea in link-ul de mai sus.


HDD WD JB 80 GB IDE garantie negru pe alb la Ultrapro pana in Iulie 2006. 140 RON

Toate coletele vor fi expediate cu un curier door to door, cu livrare in 24 de ore si tot eu voi plati transportul.
 

Attachments

  • sapphire 9800 pro.jpg
    sapphire 9800 pro.jpg
    80.4 KB · Views: 301
Last edited by a moderator:
Abitul si Hdd-ul s-au dat, a mai ramas 9800 PRO, care vine cu toate cablurile si cd-urile originale, inclusiv jocul Tomb Raider - The angel of the darkness.

Se mai adauga:

1. Placa de baza Gigabyte 8KNXP (rev. 1.x) 200 RON. Pe northbridge este montat un Zalman NB 47 J
-Chipset Intel 875 P
-Dual Channel
-SATA,RAID,Dual Bios

2. Procesor P4, 2,8, Nortwood FSB 800 - 380 RON

3. Cooler Zalman CNPS 7000 AlCu - 60 RON
 
Update de pret la 9800 PRO plus silencer. 500 RON
Cumparatorul plateste taxele de transport.
 
Back
Top