Tastatura ne-mecanica

AdrianB1

Membru Senior
Sugar daddy
Solutie de apa cu sapun, eventual detergent de vase lichid in loc de sapun.

Neo

The Good Doctor
Sugar daddy
Noah bun, m-am apucat de desfăcut tasta. Decente keycap-urile originale, da' şi mai faine alea ce le-am comandat separat.
Şi când m-am pus eu pe schimbat, brusc mi-am amintit că aveam ceva inele de cauciuc luate la vechea TT. Încercat vreo 2 taste, diferenţa este sesizabilă, aşa că ghici cine stă acuma să scoată tăte tastele la TT...

Cum curăţ inelele folosite? E pline de praf şi puf de mâţ. :huh:

You don't. Diferența este sesizabilă la fel cum îți pui cock ring dar nu mai merge să intri balls deep.

Sau ce-a zis Adi :biggrin:

Edit: dacă chiar vrei să faci ceva cu efect bun, lube and film:

Stock typing test:

With foam in the case:

Same switches but lubed and filmed and with the foam still in the case:

Difference between lubed and filmed switches and stock switches (these are the exact same switches):

korby

The Cleavemaster
Sugar daddy
You don't. Diferența este sesizabilă la fel cum îți pui cock ring dar nu mai merge să intri balls deep.
Nu ştiu, n-am nevoie. :biggrin:

Nene, am citit review-u', nu mai tăt pune filmările. :smile: La desfăcut de switch-uri nu mă bag.

taxon

Membru Senior
Sugar daddy
Neo:
Apropo de filmari, urechea lui ala micu, arisoscelu, zice ca ai "un ecou" ceva pe acolo. Cica sa te uiti de unde provine, ori ca are camera ecou, ori ca e microfonul de vina ... Eu as banui ca blatul mesei poate introduce vreo rezonanta, dar nu i-am mai ridicat mingea la fileu ca iar e in stare sa ma trancane juma de zi pe subiectul asta.

Neo

The Good Doctor
Sugar daddy
Hihi :smile:

taxon - Da, masa este de vină în combinație cu camera în care am filmat testul, nu este biroul meu adaptat pentru typing tests - lista aici - am ajutat la review "în deplasare" :smile:

Nene, am citit review-u', nu mai tăt pune filmările.
:smile:
La desfăcut de switch-uri nu mă bag.
Nu toată lumea a văzut testele puse unele sub altele :smile:

Top Bottom