Site-uri mijto

Hot Rod, una din cele mai tari firme de tuning din lume. Probabil o discutie pe aceasta tema ar merita un thread dedicat dar nu stiu daca sunt destui amatori (adica profesionisti) pe un forum de hardware.

Cosmin, nu credeam ca esti pasionat si de masini, mai ales masini vechi, nu plasticaraiele din ziua de azi... sustin ideea topicului separat.


Si un site ptr SPL-isti din voi (Sound Pressure Level) - http://www.realmofexcursion.com/. La sectiunea video o sa vedeti un tratament mai putin crestin al difuzoarelor (garantat Cosmin o sa ma injure)... :biggrin:
 
USBmania.ro - cadouri amuzante, gadget-uri USB, accesorii pentru birou.

N-am stat să-l parcurg pagină cu pagină sau să mă uit cu mare atenţie la preţuri, dar mi-a plăcut că mi s-a oferit astfel posibilitatea de a putea comanda ciudăţenii de genul respectiv şi în România. :smile:
 
Lol, setul ăla pentru bărbaţi e nostim, dar discriminator, pe când şi vibratoare USB? :biggrin:
 
Cu un alimentator la priză (încărcător de mp3-uri) poţi folosi gadget-urile astea şi fără un PC.
 
Ştiu, manele sux, rocu' rulz, dar ce e aşa mijto la site-ul ăla?

Scuze, mi s-a părut cel mai on-topic aici. Fără nicio încercare de a face reclamă acelui site, dacă aşa a părut. E-adevărat că doar acel avatar mai... militant e atractiv. Se poate înlătura, dacă deranjează, chiar te rog.

P.S. Nici rocu' nu rulz, da' manelele prea sux.
 
Back
Top