SCHIMB jocuri X360 si PS 3

radul

Membru Senior
Am o gramada de jocuri, pe care nu le mai joc si mi-ar placea sa-mi reimpospratez colectia cu noi titluri, in consecinta schimb sau vand urmatoarele titluri. Ca pret de referinta, 50 de lei per buc (cu unele exceptii unde pretul este un pic mai mare), pret ce poate varia in sens descrescator in unele cazuri.
Jocurile in marea majoritatea sunt in stare buna spre impecabil , in limba engleza, cu manuale si in unlele cazuri coduri de xbox live nefolosite. Mai sunt si exceptii, adica joc zgariat dar functional, manual lipsa sau in alta limba decat engleza, daca va intereseaza ceva, intrebati si voi reveni cu o descriere completa a jocului.

Lista se va edita in timp, in principiu as prefera sa le schimb, pretul de vanzare e acolo doar in caz ca vreti intr-adevar un titlu si nu aveti ce sa dati la schimb.

XBOX 360

Mass effect - varianta classics.
Dragon age origins
Ghost Recon Advanced warfighter
FarCry2
Perfect dark zero
Gears of war Classics
Gears of war 2
NBA STREET Homecourt
FIFA 11
The Saboteur-Sigilat
Blazing Angels
Burnout Paradise
Assassin's Creed
Assassin's Creed II
Ace combat 6-Fires Of Liberation
Prototype
Kameo Elements of power
Banjo and Kazooie nuts and bolts
Pure and Lego batman - Bundle copy

Call of duty Black Ops * 70 lei
Call of duty world at war * - Sigilat -70 lei
Call of duty Modern warfare 2*
Halo Reach * Varianta NTSC J-in engleza ,manual in engleza
Halo3 ODST
*
Halo 3*
Unreal Tournament III
*
The Orange Box*
Burnout revenge*
Lego star wars -The complete saga*

Jocurile marcate cu * se mai joaca sau sunt in curs de si as prefera sa temporizez un pic schimbul.

PS3

Killzone 2-Platinum zona 2
Uncharted Drake's Fortune Jocul e in engleza insa prezentarea si manualul in germana.Platinum copy zona 2
Infamous Platinum zona 2
Resistance Fall of man -Zona 2 - joc in engleza, manual in spaniola.
God of war Collection *
God of war III * -70 lei

PSP

God of War Chains of Olympus-UMD
Burnout dominator-UMD
 
Gears of War-urile suna interesant. Din pacate nu prea mai am jocuri de 360. Vrei si pt. PC?:smile:
 
Back
Top