Router 802.11n, kit tastatura&mouse, HD 3870, Logitech MX1100

Status
Not open for further replies.

PigBrother

Membru Senior
Iar s-au adunat bazdaganii prin casa... :frown:

1. Router SMC SMCWBR14-N2, cumparat in septembrie 2008 de la Pisi Garaj, garantie 24 de luni.

- stare impecabila, functionare asisdelea (nu a fost resetat niciodata pentru blocaje)
- aproximativ 90Mbbps WAN speed si 70Mbps Wi-Fi speed, powered by Ubicom. :smile:
- se ofera routerul si alimentatorul, nu mai am ambalajul original si discul de instalare.

Pret: 150 RON

2. Kit Microsoft Natural Ergonomic Desktop 7000, fara garantie

- stare impecabila (a fost folosit sub o ora), nu ma pot obisnui cu forma mouse-ului, tastatura este foarte misto.
- nu are garantie
- a fost primit de la UPC, deci are un logo al companiei undeva sub butonul de zoom de pe tastatura

Pret: 150 RON

3. Placa video Peak HD 3870 512MB DDR4, fara garantie

- racirea originala a decedat, acum are un Accelero S1 v2
- placa merge foarte bine racita pasiv, dar necesita o carcasa bine ventilata (75 grd Furmark)
- nu a fost niciodata overclockata.
- optional, se ofera gratuit si un ventilator Artic Cooling de 120mm cu PWM
- nu raspund daca va crapa placa cu racire pasiva intr-o carcasa neventilata corespunzator
- 3 days money back, proba se face DOAR la client

Pret: 220 RON

4. Mouse Logitech MX1100, cumparat in iulie 2009 de la evomag. Garantie 36 de luni

- mouse-ul este impecabil, a fost folosit 2 saptamani pe pad de panza (QCK) si ma spal foarte des pe maini. :tongue:
- are ambalajul complet
- il vand pentru ca nu ma pot obisnui cu forma lui (ca si la kitul MS de mai sus)

Pret: 180

Preturile nu sunt negociabile.
 
Hold it :biggrin:

Sunt foarte interesat de mouse sau de kit, lasa-mi te rog un numar de telefon pe PM si te sun cand ma intorc de la servici. Sau vorbim pe yahoo :smile:.
 
Tyvm, e un mouse foarte bun, dar nu reusesc sa ma obisnuiesc cu vitezele. Si de cand l-am luat am mai descoperit vreo 3 butoane la el :smile:.
 
Ti-am raspuns, eu stau langa cora pantelimon, duminica sunt liber sa ne intalnim; sau sambata seara. 0723511698
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top