Reclame geniale la masini

L

factorul uman
w4p, ai un simt al umorului morbid. Mi-e scarba! :frown:

war4peace

Membru Senior
Wait, what?
Let me explain: ideea e că baba nu putea să facă nici spelling right, în aparenţă. Da' mă rog, se pare că unii au detectat ceva în neregulă.
just wondering: L, what is wrong?

L

factorul uman
Notin' man, bad day at work. Trebuia sa postez pe There have been... :biggrin:

Neo

Motan agresif
Sugar daddy

Last edited by a moderator:

Marius '95

Membru Senior
Sugar daddy
Oribil. Si reclama, si tipu', si tipa, si masina. Eventual si strada... :tongue:

L

factorul uman
Oribil. Si reclama, si tipu', si tipa, si masina. Eventual si strada... :tongue:
100% with you. Reclama e plina de clisee penibile, exagerate. Parca e facuta pentru dobitoci fara imaginatie. Iar masina, valeu! Instrumente de bord si plastice luate direct de pe Doblo. Cam cea mai de rahat masina dpdv al raportului pret/calitate in care am avut neplacerea sa ma urc. Ca mai toate Fiat-urile, de altfel. :hihi:

spooky51

Obi-Wan Kenobi's cousin
Reclama e mai stupida decat media reclamelor la masini. Masina e masina, e doar o alta masina gen Mini Cooper. Tipul ala cu moaca de metrosexual ochelarist carierist oricum apreciaza mai mult masina decat pe domnisoara aceea si are si el dreptate, e cam neigienic sa se spele cineva pe maini in cafeaua ta.

Mistral

Alien
Sugar daddy
Masinutza e doar o clona de Mini, dar Catrinel e faina tare.

whiskas

Chronic suicidal
Mini Cooper e cam incomod și inconfortabil, în special la drum lung. Nu că nu mi-ar plăcea, just sayin'...

spooky51

Obi-Wan Kenobi's cousin
Dezgustator cand stau sa ma gandesc ca poate domnisoara aceea a omis sa se spele pe maini dupa ce a facut pipi sau a facut pipi la o toaleta ecologica si nu a avut servetele umede la ea :shocked: Puke_SKTM8E.gif

Neo

Motan agresif
Sugar daddy
Cafeaua este dezinfectantă, nu prea trăiesc germeni în ea. Get over it. Gay thread that way ->

ipman

Membru Senior
Nu te obliga nimeni sa bei acea cafea. Si dependent de situatie, e posibil sa stea chiar in drum cafeaua ...

ipman

Membru Senior
Dimpotriva, eu eram on-topic. Ma refeream la faptul ca poate-ti sta cafeaua in calea spre masina ...

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Cred că uitați că în mașina aia nu încap simultan tocilarul și cafeaua lui. Deci discuția e irelevantă. :biggrin: Moar ads pls.

Top Bottom