Pur şi simplu... Google

Discussion in 'Comunicații' started by Azazel, Feb 28, 2005.

1. LNT

LNT Meşter Strică-Tot Sugar daddy

Cand o sa sune Google Assistant-ul lor pe Google Assistant-ul meu si o sa-mi programeze o incinerare joi la ora 18 o sa-si piarda putin din partea funny. Momentan asistentul din telefon abia reuseste sa gaseasca contactele din telefon, iar daca ai doua contacte asemanatoare se pierde repede.

Altfel, nu suna rau ce promit ei, insa mai dureaza pana imi comanda asistentul ala o pizza stiind ca eu merg spre casa si frigiderul meu e gol.

2. Marius '95

Marius '95 Membru Senior Sugar daddy

Eu n-as lasa asistentul sa stie ca merg spre casa (sau invers).

3. Quark

Quark zis şi Brucan Sugar daddy

Stai sa vezi cand vor incepe ciudatii sa ceara modificarea legislatiei, sa se poata casatori cu asistentul / asistenta. :biggrin:

ipman and Marius '95 like this.
  4. Olivian Breda

Olivian Breda Internet marketer

5. IceCub

IceCub Membru Senior Sugar daddy

Azi noapte aplicatia Galaxy Apps (app store-ul celor de la Samsung) a incercat sa-si faca un update. Google nu i-a dat voie... :goofy:

galaxy apps.jpg

ipman likes this.
  6. Marius '95

Marius '95 Membru Senior Sugar daddy

Doar google are voie sa iti fure datele.

LNT likes this.
  7. puterfixer

puterfixer Administrator Sugar daddy

Pe de altă parte, știi vorba aia, the enemy of my enemy is my friend, deci mulțumiri lu' Gugl și de fapt oricui altcuiva care dă la gioale lu' Samsung cu orice ocazie. Dacă Samsung s-ar limita la a face hardware, ar fi top shit, însă insistă să își bage și niște gunoaie de software pe-acolo. Plus politica de marketing/sales/service operations, care evită actualizarea produselor deja vândute pentru că așa face bine la vânzările de produse din anul următor. Deci să le dea Gugl capace fără număr, că sunt bine primite.

ipman likes this.
  8. Olivian Breda

Olivian Breda Internet marketer

Google Online Security Blog: A secure web is here to stay:
    For the past several years, we’ve moved toward a more secure web by strongly advocating that sites adopt HTTPS encryption. And within the last year, we’ve also helped users understand that HTTP sites are not secure by gradually marking a larger subset of HTTP pages as “not secure”. Beginning in July 2018 with the release of Chrome 68, Chrome will mark all HTTP sites as “not secure”.

1. This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
    By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.
    Dismiss Notice