PSP Slim

Status
Not open for further replies.

whiskas

Chronic suicidal
Vînd PSP Slim (and Lite), Ice Silver. Cumpărat prin primăvară de la Media Galaxy (nu mai știu exact cînd, trebuie să mă uit pe acte). Garanție, cutie și tot tacîmul. Folosit foarte puțin, bateria nu cred că a văzut 3 cicluri de încărcare. Card Sony original, 4 GiB. Nu e modat. Îl dau cu următoarele jocuri: God of War: Chains of Olympus, Wipeout: Pulse și Wipeout: Pure, Lemmings, Burnout Legens, Tekken: Dark Resurection, Metal Gear Solid: Portable Ops, încă vreo 2 cu mașini. Sînt cel puțin 10 jocuri, da' nu mi le amintesc acum. :smile:
Am dat 699 de RON pe el (a venit la pachet cu God of War), vreau 1200 RON pentru el + card + toate jocurile.
Bonus (uitasem): telecomandă + căști stereo (se pot schimba căștile, telecomanda are jack de 3,5).

Contact: radu.obada (Y! M, da' nu prea sînt online), 0752 067 927, PM, email.

Dacă prețul vi se pare nerezonabil, negociem.
 
Sunt extrem de interesat de consola insa nu pot sa-ti cumpar toate jocurile.
Probabil daca ai da un pret separat pe fiecare articol in parte, am putea avea un punct de plecare.

Ceea ce vreau sa spun este ca sunt interesat de PSP, card si te pot scapa :smile: si de cateva jocuri, desi nu am neaparata nevoie.
 
@lai, încă nu. Cred că mai sînt niște chestii de vînzare, trebuie să mă uit. :wink:
@radul, partea nașpa e că n-am ce face cu restul de jocuri. :smile: Spune-mi cîți bani vrei să dai și ce jocuri vrei. :smile:
@jarod, nu cred că mă primesc. Oricum, nu e guleai, votchi sau femei. :biggrin:
 
Eu cred ca un pret cinstit, in cazul unor produse impecabile (asa ca ale tale :smile: ), este pretul actual de vanzare minus TVA.
Fa-mi o oferta pentru fiecare in parte si am sa fac tot posibilul sa-ti cumpar cat mai multe din ele.
 
Vad ca eviti sa-mi dai macar niste preturi orientative per buc.

Eu vreau un PSP, un card si un joc.

Pentru astea am spus mai sus cam cat sunt dispus sa ofer.
Din pacate 1000 RON nu este o suma pe care s-o pot cheltui acum, pe asa ceva.

Multumesc mult si spor la vanzare!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top