1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Promoții jocuri

Discussion in 'Jocuri' started by AdrianB1, Dec 23, 2009.

1. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Cred că nu avem o secțiune pentru așa ceva și ar fi utilă. Nu știu dacă e vizibilă public, dacă nu este poate o mută cineva.

Doar azi, STALKER - Shadow of Chernobyl costă 2 EUR pe STEAM. X2 + X3 la 5.5 EUR.

În fiecare zi până pe 3 ianuarie vor fi promoții la câteva jocuri și în toată această perioadă unii editori vor avea discount permanent între 25 și 50% la aproape toate produsele lor.

2. Foxter

Foxter Membru Senior

3. Foxter

Foxter Membru Senior

4. whiskas

whiskas Chronic suicidal

E promoție la Good Old Games pentru jocurile publicate de Digital Games Factory; eu tocmai am cumpărat toată colecția Commandos cu vreo $8.
    Clic me.

5. Neo

Neo Motan agresif

Ar fi mișto ca topic de promoții, nu doar la GOG. Câteodată le mai ratez și eu și-mi dau palme (a fost odată DiRT2 la 2EUR pe steam la vreo 2 luni de la lansare).

6. Neo

Neo Motan agresif

7. dreamer

dreamer Little Devil

Sunt si key-uri care scot Gigipana din joc? :goofy:

8. whiskas

whiskas Chronic suicidal

9. whiskas

whiskas Chronic suicidal

Darksiders, 5 € pe Steam timp de încă 20 de ore.

10. Gabriela

Gabriela Dominion

11. whiskas

whiskas Chronic suicidal

Merci! :biggrin:

12. whiskas

whiskas Chronic suicidal

13. Gabriela

Gabriela Dominion

Au început ieri reducerile de toamnă pe Steam. Notabile ar fi seriile Portal și Mass Effect. Văd că mai sunt 2h pentru prima tură de reduceri.

Toată campania durează până duminică.

14. Neo

Neo Motan agresif

Imo așteptați reducerile de Crăciun. COD BO este încă obscen de scump, wtf?

15. korby

korby The Cleavemaster

Americhianii au reducere la Starcraft 2. Fefese. :mda:

16. SCViper

SCViper Membru Senior

E de black friday. As fi crezut ca e pentru toata lumea, tin minte ca acum un an sau doi am luat un cont de WoW + BC foarte ieftin tot in perioada asta.

17. AdrianB1

AdrianB1 Membru Senior

Deux Ex: Human Revolution la reducere, 50%.

18. SCViper

SCViper Membru Senior

Nu vreau sa deschid un topic nou, asa ca intreb aici: are cineva un Beta Key in plus pentru SW:TOR, sau macar idee de unde as putea face rost de unul? Ma roade gandul sa-l incerc. Multumesc :smile:

19. Gabriela

Gabriela Dominion

Vezi că au fost foarte permisivi cu beta key-urile. Încearcă doar să te înregistrezi pe Game Testing Portal la ei și cred că primești una cât de curând. Dacă nu, eventual dă un PM și-ti dau ce mi-au trimis mie, eu n-am avut spațiu și timp să-l instalez. :tongue:

Deși... cred că se termină azi-mâine.

20. Gabriela

Gabriela Dominion

Tot pe Steam, Borderlands la 4.99€ pentru încă vreo 3-4 ore.