Probleme și sugestii privind funcționalitățile forumului

Pe mobil (Chrome) merge, însă pe desktop atât cu Chrome, cat și cu Firefox, îmi dă o eroare cu certificatul și mai apoi 404.
 
Tre' să văd un pic de certificatul SSL, că văd că e folosit tot ăla cumpărat și nu un certificat LetsEncrypt. Alte erori pot fi doar de la propagarea de schimbări de IP și DNS, și cache-ul făcut de browser.
 
Certificatul SSL a fost actualizat. Hosting cu IPv6... când o fi IPv6 mainstream. :biggrin:

Am mutat discuția pe thread-ul corect.

Mi se pare și mie că merge bine. O fi de la PHP 7.3. În graficele de consum de resurse stăm bine.
 
De pe pagina principala, iti apare bold categoria, iar in coloana din dreapta gasesti link catre ultima postare necitita. :wink:
 
Mă gândeam la o soluție radicală, ca primul post din orice topic să conțină titlul threadului (sau poate ceva standard, gen un link către regulament) și să fie postat de Puter. :angel:
 
La migrare s-a bușit trimiterea de mailuri de notificare, abia acum am văzut că sunt o mie și ceva de erori legate de nuș' ce funcție dezactivată pentru securitate, am corectat, acuma ar trebui să curgă iar mailurile pentru ce v-ați abonat să urmăriți.
 
Back
Top