Probleme și sugestii privind funcționalitățile forumului

Adica butonelu' ala mic si albastru?
 

Attachments

  • last_unread.jpg
    last_unread.jpg
    19.6 KB · Views: 14
@miahi Are, e bulina albastră din stânga titlului thread-ului.

@Jaffar Am mai tot bibilit la redirect-urile de pe non-www spre www ca să funcționeze și cu „pretty URLs” (fără index.php peste tot). Cum e acum?

Din păcate, Tapatalk încă nu vrea să-mi afișeze altceva decât lista categoriilor. :frown:

[edit] Bine că sunteți voi rapizi și vă descurcați :biggrin:
 
Se gaseste ceva addon sa-i blochezi avatarul lu' Quark forever plz? Sa-i intoarca ceva eroare, ca sa nu zica ca suntem noi oameni rai :biggrin:
 
Am mai „murdărit” un pic fundalul, să nu prăjească retina :smile: Și afarrrrrrră cu fonturile cu serif!
 
Cum ar trebui să fie formatat avatarul ca să nu mai facă resize-uri din astea groaznice? Văd că face un jpg dintr-un original png...
 
Da bai, Edit e pentru Gods like me. :biggrin:
Nu's ce sa zic, io am voi n-aveti deci e clar ca trebuie sa fiti foarte atenti la ce scrieti inainte de a da Submit. :biggrin:
 
E o cârcă de setări de bibilit, inclusiv aia cu edit și alte permisiuni, și - incredibil - mai am și treabă de făcut la muncă :tongue: Răbdare.

De ce discutăm în acest secol despre Javascript activat?!?! Ultima oară când m-am uitat prin târg, se vând tablete 4G, nu tăblițe de piatră pentru scris cu dalta... AJAX, HTML5, responsive user interfaces, ce mai facem cu ele? :rolleyes:

Dacă log off e atât de esențial, pot pune (diseară) un plugin care-l aduce direct pe bara de meniu.
 
Back
Top