Probleme și sugestii privind funcționalitățile forumului

So much wow. Much amaze. :bravo:

Nuke vBulletin si trimite-ne IBAN-ul pentru a contribui pentru licenta.
 
Identic n-avea cum sa fie, deci adaptarea la schimbare e necesara. Macar nu e complet alien looking.

Dar inca n-am primit "dafuq is this"-ul lui Marius :biggrin: :biggrin: :biggrin:
 
Puteti face teste, nu e migrarea finala.

Tema coloristica se schimba usor. Portocaliul ala somon imi inmoaie surubelnita.

Skin-ul este fully responsive, se adapteaza la orice tableta si smartfon.
 
Mie îmi place cum arată ș™i se mișcă.

În baza unor experiențe anterioare cu forumul CHiP (care în prezent nu mai există, cum nu mai există nici site-ul), deja îmi făcusem back-up mesajelor private. N-a fost cazul, se pare. :smile:
 
Last edited:
Modulul de import din alte forumuri pare foarte bine făcut - a păstrat inclusiv permisiuni, avatare, puncte de reputație.
 
Pentru mine arata familiar ca trec zilnic prin TPU si Wilders. :smile:

Dar dupa ce m-am logat zice ca n-am voie sa ating nimic p'acolo. :biggrin:
 

Attachments

  • sf_xenforo.jpg
    sf_xenforo.jpg
    77.4 KB · Views: 22
Ești tu mai special așa :tongue: Fixed, cred... Grupurile de admini și moderatori n-au acces la nimic, inițial :biggrin:

Pe vBulletin am dezactivat momentan Quick Reply și Quick Edit, fiindcă astea par să facă figuri cu diacriticele.
 
L-am incercat doar pe telefon, arata curat si aerisit. Eu nu virez prin banca, lucrez doar cu numerar asa ca poate mai vii si tu la o tura cu bicicleta.
 
Să repar genunchii mai întâi...

Voi face mai multe teme, să fie de-ajuns. Marius tocmai s-a plâns că-i consum fosforul :biggrin:
 
Oarecum... Mai sunt niște defecte:
  • merge cu www.xf.ro dar nu și cu xf.ro;
  • Tapatalk nu merge (posibil din același motiv);
  • temele sunt încă prea colorate și luminoase;
  • fontul cu serif trebuie schimbat;
  • smailicii trebuie schimbați.
 
Back
Top