Probleme și sugestii privind funcționalitățile forumului

radul

Membru Senior
Pe mobil (Chrome) merge, însă pe desktop atât cu Chrome, cat și cu Firefox, îmi dă o eroare cu certificatul și mai apoi 404.

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Tre' să văd un pic de certificatul SSL, că văd că e folosit tot ăla cumpărat și nu un certificat LetsEncrypt. Alte erori pot fi doar de la propagarea de schimbări de IP și DNS, și cache-ul făcut de browser.

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
Certificatul SSL a fost actualizat. Hosting cu IPv6... când o fi IPv6 mainstream. :biggrin:

Am mutat discuția pe thread-ul corect.

Mi se pare și mie că merge bine. O fi de la PHP 7.3. În graficele de consum de resurse stăm bine.

Marius '95

Membru Senior
Sugar daddy
De pe pagina principala, iti apare bold categoria, iar in coloana din dreapta gasesti link catre ultima postare necitita. :wink:

Quark

Zis și Brucan
Sugar daddy
Mă gândeam la o soluție radicală, ca primul post din orice topic să conțină titlul threadului (sau poate ceva standard, gen un link către regulament) și să fie postat de Puter. :angel:

puterfixer

Administrator
Sugar daddy
La migrare s-a bușit trimiterea de mailuri de notificare, abia acum am văzut că sunt o mie și ceva de erori legate de nuș' ce funcție dezactivată pentru securitate, am corectat, acuma ar trebui să curgă iar mailurile pentru ce v-ați abonat să urmăriți.

Top Bottom