Probleme și sugestii privind funcționalitățile forumului

Zic că e cazul să-ți exersezi degetul mai bine atunci, fiindcă Tapatalk a schimbat condițiile serviciului gratuit - nu mai pot dezactiva bannerul ăla, ci doar să-l schimb dintr-un „smart banner” într-un „one time question”, ceea ce am și făcut. De asemenea, nu pot dezactiva semnăturile „sent from my Nokia 3110” care sunt activate by default pe client și oamenii par să fie nederanjați de asta.
 
Dar și tema default ar trebui să fie responsive... Dar bună recomandare, I shall do the needful on the same and revert to you, to do be do best.

Bun, avem XenForo 1.5.11, curățenie în skin-uri neactualizate de 1-2 ani (și rămase incompatibile cu versiunea asta), avem skin-urile gratuite Flat Awesome și Flat Awesome Dark, și skin-ul Soft Responsive.
 
...si uite asa s-a dus si skin-ul folosit de mine. :mda:

Ne descurcam cu ce avem, ca intotdeauna. Ne multumim cu putin. :goofy:
 
Băi, că bine zice W95. Nu dispare rahatul ăla de reclamă la Tapatalk. Și am schimbat tema pe mobil, hop s-a schimbat și pe desktop. Păi se poate? :biggrin:
 
Fiindcă:
  • Tapatalk nu mă mai lasă la contul gratis să dezactivez global „semnăturile” inserate automat de client, și
  • clientul vine implicit cu „semnătura” activată pentru a insera la sfârșitul fiecărui post „Sent from my <blablaphone> using Tapatalk”, și
  • cine folosește Tapatalk nu se obosește să dezactiveze porcăria asta de setare și insistă să ne spună la fiecare post ce telefon are,
cred că e momentul să definesc expresia „Sent from my * using Tapatalk” în lista de expresii cenzurate :biggrin: Eh, acuma dilemă maximă, cu ce să înlocuiesc expresia! :biggrin: :biggrin: :biggrin:
 
Ce naiba, sunt chior, nu-l văd?
 

Attachments

  • tm.jpg
    tm.jpg
    47.6 KB · Views: 10
Back
Top