Ofertă gratuită.

SCViper, daca doresti, am asa:
- placa de baza Acorp (sper ca nu ma inseala memoria) + Celeron 333Mhz infipta in el. Placa are 3PCI + 3 ISA + AGP.
- placa de retea.
- 64 MB SDR - stiam ca am mai mult, mai caut, poate mai gasesc.
- SIS 8MB placa video.
- placa de sunet.
- 2 modem-uri + sunet pe PCI.
- hdd de 4gb parca avea sistemul, dar l-am "ascuns" si pe asta. Daca dau de el, il trimit. Else, sorry.
- lipseste carcasa, care a ajuns la gunoi.
Daca am uitat ceva / mai imi amintesc, notific.
Anyway, eu vin in saptamana 20-24 iulie in Buc. Daca e bine, ne vedem sa iti pun componentele in brate.
PS: am postat aici ca in caz ca sus-numitul nu le vrea, poate le strange altcineva si o pune de un nou sistem, sa ajunga la ONG sau unde doreste asamblatorul.
Daca insisti, iau o tastatura si un mouse de la munca, ca avem deja la metru cub.
 
chrisTian iti multumesc de oferta, dar din ce ai tu acolo doar tastatura + mouse mi-ar trebui, dar ele sunt ultimele pe lista mea. O sa-ti dau un PM daca nu fac rost din surse mai apropiate, momentan ma concentrez pe HDD si monitor :smile:.
 
Cineva please să mă scape de CRTul ăsta de 17". 1280x1024@75Hz este foarte ok zic eu. Sau 1024x768@85Hz.

Nu mai am spaţiu. :frown:
 
Nu stiu cum am ratat oferta lui Neo, i-am dat un mesaj sa vad daca mai e valabila, dar revin in cautari tot cu un monitor si un DVD-rom/rw daca are cineva. Daca e RW si e defecta partea de W nu ma deranjeaza, vreau doar sa citeasca :smile:. (detalii despre ce fac cu ele mai sus).
 
Mdeah, nu am stiut ca-ti trebe pentru asta. Poti sa vii sa-l iei cand vrei, moca. Ii mai trebe un cablu VGA si unu de alimentare.


:smile:
 
Yello! Am un DVD-RW care are necazuri cu ejectul (probabil slabita curelusa) si un tuner Leadtek TV2000 something pentru care nu mai gasesc drivere.
Zi-mi un loc si ti le aduc, daca ai nevoie de dansele.
 
Eu nu pricep cum ratez reply-urile astea, dau mereu new posts si nu vad topicul.. Anyway, maxu ai PM :smile:.
 
http://www.pcgarage.ro/carcase/spire/sp9007b-swordfin/

Am o astfel de carcasa care sta degeaba si imi ocupa spatiul locativ. Cine o doreste ori vine sa o ia (la Giurgiu) :tongue: ori plateste curierul. Cred ca are vreo 12 kg desi ii lipsesc custile de HDD si Flopy. Este facuta din tabla de tanc, are si niste chei si niste cauciuc gros lipit de mine pe usi.... arata excelent desi usa este lipita cu banda adeziva etc.

Scapati-ma de ea!
 
Am un CD cu Extreme Assault. Fac curatenie prin casa si cum nu mai joc ma gandeam ca poate e interesat cineva sa il joace. Instalerul de pe CD merge in XP si dupa merge foarte bine folosit cu Dosbox. E cineva in Bucuresti interesat ?
 
Am si eu cateva chestii, 3 module de memorie SDRAM (nu-mi dau seama de cat sunt, din amintiri as zice 32+16+16 mb), o placa de sunet Yamaha ISA si o placa video Virge 4mb. Astea probabil sunt prea vechi sa mai faci ceva cu ele si prea comune ca sa intereseze eventuali colectionari, daca nu le vrea nimeni o sa le arunc peste o saptamana.

Mai am carcasa asta care inca sta degeaba, iar acum m-am decis sa eliberez spatiul respectiv. Deci cadou oricui vine sa mi-o ia de pe cap. :smile:
 
Last edited by a moderator:
Back
Top