1. This site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our use of cookies. Learn More.

Noi apariţii/versiuni de software popular

Discussion in 'Software și sisteme de operare' started by Rabbit, Oct 14, 2003.

1. Spawn

Spawn Membru Senior

2. Pisoi

Pisoi Monsieur Pussycat

Google Starts Distributing StarOffice, Now Free
    Google Pack

http://en.wikipedia.org/wiki/StarOffice

Dacă nu aş avea deja licenţă de MS Office, nu m-aş gândi de două ori...

3. Rabbit

Rabbit Nebun

Last edited by a moderator: Feb 16, 2016
  4. Gabriela

Gabriela Dominion

Opera 9.23

CCleaner 2.00.475 Beta

5. Spawn

Spawn Membru Senior

Nero CD-DVD Speed 4.7.7.3:
    foobar2000 0.9.4.4. Changelog:
    Exact Audio Copy V0.99 prebeta 3

6. Gabriela

Gabriela Dominion

µTorrent 1.7.2

7. Velkan

Velkan Moderator

8. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Sa stii ca asa e. Acum nici nu-l am instalat, insa cand il instalez deschid pdf-urile cu acrobat doar daca am de modificat ceva, altfel folosesc Foxit pentru ca le deschide instantaneu. Long live Foxit Reader! :biggrin:

9. fishy

fishy Membru Senior

Pentru modificat pdf-uri este VeryPDF.

10. Pisoi

Pisoi Monsieur Pussycat

Mi-am instalat şi eu marele software, numai de curiozitate. Dat fiind că majoritatea pdf-urilor eu le citesc în browser, eram curios să văd dacă ştie să arate doar fragmente. Un *****! A stat până ce a descărcat tot fişierul. Mulţam fain, dar asta ştia şi AR acum 10 ani. Uninstalled.

Apropo, AR 8 e mult mai rapid decât vă place vouă să credeţi. :tongue: Pe un PC de ultimă generaţie, nu se simte nici o diferenţă.

11. fishy

fishy Membru Senior

Dar FoxitReader nu necesita instalare. E un executabil de vreo 5MB. :tongue: ..fata de AR.

12. hulubei

hulubei questionable intruder

Care 2MB?

13. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Eu am versiunea 2.0 si are 3.83Mb, nearhivat, versiunea standalone.

fishy, de pe pagina data de Velkan se poate downloada si installer version.

Pisoi, nu am folosit niciodata AR, pana la Foxit doar Acrobat Reader sau Pro. Mi-a cazut in mana programul si mi-a placut, am facut o comparatie intre cele doua. Oricum in caz ca am nevoie sa editez pdf-uri voi instala Acrobat Pro, altfel le deschid cu Foxit. Iar online...in browser, normal. :smile:

PS: Dati-mi si mie un link catre AR, pe google doar rezultate aiurea am gasit (ex1, ex2)

14. PigBrother

PigBrother Membru Senior

Thank you very much, trebuie sa-mi iau Core2Duo sa-mi mearga un parlit de reader? Don't think so...

laptcat, AR as Acrobat Reader. :biggrin:

15. burebista

burebista Manic Miner

Happy Foxit user here. Aaa, very happy. :biggrin:

16. LNT

LNT Meşter Strică-Tot

Aaa..pai de ce nu spuneti asa? Induceti oamenii in eroare gresita. :biggrin:
    PS: Mi-ai pocit nick-ul.

Pisoi, dupa cum vad, utilizatorii de sisteme care nu sunt de ultima generatie saluta Foxit Reader. :tongue:

17. Pisoi

Pisoi Monsieur Pussycat

Şi eu îl salutam cândva, pe vremea Athlon XP, dar tot din mers. Ţin minte că aveam versiunea 1.0 sau 2.0 şi nu ştia tipări. Great piece of... software. Să nu vorbesc de versiunea actuală, cu nşpemii de default toolbars, din care câteva nu se pot ascunde decât cu Hide (All) Toolbars, că nu au opţiune separată în meniul View. So, yeah, great... software, finisat ca o Dacie.

Prefer "lentoarea" lui AcroRead la orice oră.

Aruncaţi o privire în status bar-ul de mai jos (ca să nu vorbim că deja se vede şi numărul de pagini din PDF - se vedea şi mai devreme, dar nu am fost eu suficient de rapid cu captura):

Attached Files:

18. war4peace

war4peace Membru Senior

19. Thor

Thor Membru Senior

µTorrent 1.7.3 (build 4470)
    Total Commander 7.02

Last edited: Sep 6, 2007
  20. Gabriela

Gabriela Dominion

µTorrent 1.7.4 (build 4482)

FileZilla 3 - Changelog.