Monitor 24"

Status
Not open for further replies.

maxu

Membru Senior
Vând* monitor LCD Acer A2416Ws
Monitorul este nou, primit în garanţie în schimbul unui 970P. E fabricat în iunie 2007.
Fiindca e luat printr-o firmă (şi nu de mine personal) actele însoţitoare au rămas la ei. Orice problemă referitoare la garanţie se va rezolva prin mine (şi nu plec din ţară în viitorul an şi jumătate).
Ce să zic despre el? Panou S-PVA Samsung, 6ms gtg, 1920x1200, unghiuri de vizibilitate 160°/160°, intrare VGA, reproducere bună a culorilor, folosit 2 zile, după care a intrat la loc în cutie.
Nu ştiu cat e unul din ăsta nou, eu cer 1000 lei.
Sau schimb cu unul de 19" non-wide si S-PVA.



____________
* pentru ca e prea mare pentru mine
 
Daca il tii o zi doua pot sa iti spun sigur daca il iau :biggrin:.

L.E. Modelul este A2416Ws? Nu AL? Ai cumva link la un review cu modelul asta, ca nu reusesc sa dau decat peste alte modele (WD, WQ).

Even later edit. Nu are si DVI si VGA?
Poti sa pui un model exact ca "ET.F16WP.B02" sau "ET.F16WE.B0"?
 
Nu e nici o graba, sta la el in cutie. Am zis sa incerc aici, ca ma stie lumea de om serios :smile:
Da, e AL2416W (cu sau fara S) iar de ce m-ai intrebat... afli in episodul urmator, cand oi ajunge acasa.
E cel de aici
Are doar VGA, dar din cate scrie aici nu-i mare branza. Pot sa zic ca totul se vede fara pic de necaz :smile:
 
Partea cu intrarile e make or break. Eu am pe VGA tunerul si pe DVI sistemul. Daca nu am doua intrari nu pot sa il folosesc. :frown:

Dar am un prieten care vroia sa isi ia ceva de 22. La sfarsitul saptamanii cand vine in tara il directionez si pe aici, poate il intereseaza.
 
Probabil chiar are peste tot, in afara de Romania. Nimic nou sub soare, vrei o lista cu produse ciuntite pentru tari din categoria RO ? Este o lista foarte lunga... :frown:
 
Păi pe cutia lui scrie DVI (chiar si HDCP!), dar pentru alte ţări, după cum bine zice antevorbitorul... Al meu are strict VGA si power pe post de conectori.
 
Macar stiu ca aia fac toate cutiile la fel, doar produsul difera.
I-am trimis link, la sfarsitul saptamanii cred ca te cauta daca il intereseaza. :smile:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top