miahi's garage sale (2)

Status
Not open for further replies.

miahi

Wizzard
Sugar daddy
N-am mai făcut de ceva timp curat prin sertare, așa că a venit momentul. Se vând:

Kit CPU+MB+memorie:
Pentium 4 2800MHz + , MB Intel D102GGC2L (LGA775, micro ATX, 4xSATA, 2xATA, grafică onboard ATI X300), 2x1GB Kingmax DDR2-533. Placa de bază a "suferit" un recap (făcut de mine, cu condensatori low-ESR) pe condensatorii de la alimentarea memoriilor, e stabilă memtest. 150 lei

Memorie Kingmax 1GB DDR2-800 (DIMM, nu SO-DIMM). 30 lei

Placă de sunet Creative SB Live! 24-bit (SB0410). 25 lei

Placă grafică HIS Radeon HD5750 1GB Cooler IV. Stabilă în jocuri, dar are probleme în configurații dual monitor (artefacte). 150 lei

Telefon HTC Mozart, Windows Phone 7, stare bună, toate accesoriile, blocat Orange, mai are garanție cam un an și ceva. Se poate debloca la nevoie. 600 lei
 
Pai o impachetez bine si ti-o trimit :smile:. Da-mi detalii pe PM. Presupun ca ar fi de preferat cu posta, la banii astia.
 
Placa grafică s-a dat, iar memoria DDR2-800 pleacă mâine dimineață la unic (scuze de întârziere).
 
Am un prieten interesat de KIT-ul CPU + MB + RAM. Daca nu le vinzi pana pe 5 iulie cand ia el salariul, le ia el (prin mine).
 
Sunt mult prea bine lipite radiatoarele ca să văd ce scrie pe chip-uri. Pe eticheta lor scrie aşa:
PC2 6400 5-4-4@2.1V
SLI Ready Edition 2GB
PN: OCZN800SR4GK
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top