LCD TV 32/42"?

Nu stiu cum statea emag cu ofertele de vinerea neagra, insa produsele marcate cu -10% le scumpisera peste noapte, ca sa ajunga la pretul initial de dinainte, ceea ce indica o mare marlanie.
De ce oare nu vine amazon in Romania?
 
Eu n-am văzut scumpiri la laptopuri și m-am uitat express să văd dacă au într-adevăr sau nu reducerea aia. Și o aveau, doar că nu era vizibilă pe site ci în basket unde aplica un voucher cu 10% reducere.
 
Nu mi-am luat tv, insa am luat cablu hdmi Hama. Si avea discount de 10%. Cine nu avea PS3 putea sa ia una la 800lei parca, iar X360 era la 700, cu Kinect inclus. Asta in conditiile in care doar Kinectul este ~600lei la Domo / Flanco si mai mult de atat chiar pe emag. De asemeni, si oferta de MotorStorm Apocalypse + controller PS3 era la 170lei, adica la pret mai mic decat doar un controller. Si asta a ajuns in cos.
Referitor la Snet astia, nu au plata cu cardul pe site. In ce secol se presupune ca traim ? Dap, move along.
LE: Neo, vreau sa stau intr-o pozitie relaxanta atunci cand vizionez capodopere ale cinematografiei gen Piranha 3D. Adi stie de ce, el deja vede totul 3D. Eu inca nu.
 
Last edited:
Back
Top