La cratiţă! Secţiune pentru gurmanzi.

Ups, my mistake. Carnea aceea arata intr-un mare fel... (mai ales cand stomacul ti-e concav... :tongue:)
 
Sper că de acolo aveți de gând să mâncați cel puțin două persoane, nu?
 
Caut serialele lui Radu Anton Roman difuzate amu ceva vreme la ProTV.
Are cineva habar de unde pot face rost?
 
Cratita? There's an App for that!:smile:

Maine dimineata sunt pe Olt. Sper sa postez ceva poze la sfarsitul zilei.:biggrin:
 

Attachments

  • IMGP9098.jpg
    IMGP9098.jpg
    147.8 KB · Views: 59
Alea merg super langa o pastrama de pui la gratar, peste care se pune un mujdei facut cu ulei de masline, lamaie si busuioc, deci e furaje bune... :biggrin:
 
Revin cu intrebarea: Imi necesita un butoias din lemn de dud. Aveti idee de unde pot sa fac rost de asa ceva? Pe la 3..5 litri, nu mai mult. Poate ati vazut prin piata, poate la vecini pe balcon... :smile: Pe la bunici prin pod... Help. :smile:
 
Hei, multumesc. Cred ca pretul este la fel de mare ca al coltilor de tigru, dudul fiind si el pe cale de disparitie. Cred ca o sa incerc un stejar din motive de pret. :smile: Sa vedem ce imi raspund respectivii...
 
Revin cu intrebarea: Imi necesita un butoias din lemn de dud. Aveti idee de unde pot sa fac rost de asa ceva? Pe la 3..5 litri, nu mai mult. Poate ati vazut prin piata, poate la vecini pe balcon... :smile: Pe la bunici prin pod... Help. :smile:

Pentru țuică? :biggrin:

Poți depozita licoarea într-un recipient din sticlă (preferabil) în care să pui o crenguță de dud. Are același efect, garantat. :wink:
 
Back
Top